ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

З 15 листопада у Калуші тарифи на водопостачання та водовідведення зростуть на 64 та 267 відсотків

Відповідне рішення було прийняте на останньому засіданні виконавчого комітету

Раніше на сторінках «НК» повідомлялося, що КП «Водотеплосервіс» планує підняти тарифи на водопостачання та водовідведення. Нові розрахунки тарифів були розміщенні на сайті Калуської міської ради. Зокрема, згідно з оприлюдненою інформацією, тариф на централізоване водопостачання планувалося збільшити з 5,20 грн/куб. м до 8,53 грн/куб. м, а на водовідведення – з 3,10 грн/куб. м до 11,37 грн/куб. м.

23 жовтня на засіданні виконавчого комітету Калуської міської ради директор КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина проінформував присутніх про те, що з 10 по 23 серпня калушани могли подавати свої зауваження та пропозиції щодо нових тарифів.

– За вищевказаний період надійшов лише один лист з пропозицією, – зазначив І. Яковина. – Він був розглянутий і людині надано мотивовану відповідь про відмову. Нові тарифи пройшли всі необхідні перевірки щодо їх економічної обґрунтованості. Погодили їх, зокрема, і в Івано-Франківському відділенні Антимонопольного комітету України.

Варто зауважити, що востаннє тарифи на водопостачання та водовідведення для населення Калуша змінювалися ще в 2010 році, а наразі вони є збитковими для підприємства. Діючі тарифи на водопостачання в розмірі 5,2 грн за м3 та на водовідведення – 3,1 грн за м3 відшкодовують лише 29% та 22% реальних затрат.

Також директор комунального підприємства перелічив ряд основник чинників, які вплинули на зміну тарифу. Зокрема, за його словами, вартість електричної енергії з 2010 року зросла на 249%, а мінімальна заробітна плата – на 319%.

– Більш ніж на сто відсотків зросла вартість послуги з очищення стічних вод, – продовжував І. Яковина. – Також суттєво подорожчали реагенти та паливно-мастильні матеріали.

Щодо понаднормативних втрат та витрат води, то вони, за словами директора «Водотеплосервісу», в тарифах не враховані.

– Наразі втрати води становлять 65%, – констатував І. Яковина. – Але це не враховувалося при обчисленні нового тарифу для населення. Зменшити цей негативний показник ми плануємо завдяки заміні старих мереж водопостачання, встановленню будинкових лічильників та ін.

До слова, діючі наразі у Калуші тарифи на водопостачання та водовідведення для населення є найнижчими в області. Приміром, в Івано-Франківську водопостачання та водовідведення обходиться мешканцям сумарно у 16,72 грн за м3, в Коломиї – 22,31 грн за м3, в Бурштині – 17,3 грн за м3, у Долині – 19,7 грн за м3, у Тлумачі – 23,3 грн за м3.

Вислухавши всі обґрунтування директора КП «Водотеплосервіс», члени виконкому одноголосно підтримали нові тарифи. Відтак з 15 листопада вартість водопостачання складатиме для калушан 8,53 грн за за 1 куб. метр (з ПДВ), а водовідведення – 11,37 грн за 1 куб. метр (з ПДВ). Таким чином, тарифи зростуть на 64 та 267 відсотків. Щодо тарифу для бюджетних установ, то він також зросте, але не настільки суттєво (лише 15,7 %), адже попередньо переглядався в 2014 році.

Також у рішенні виконкому серед іншого зазначається, що «у разі зміни протягом строку дії тарифів, встановлених рішенням, обсягу окремих витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності з централізованого водопостачання та водовідведення, з причин, які не залежать від ліцензіата, зокрема збільшення або зменшення податків і зборів, мінімальної заробітної плати та амортизаційних відрахувань, підвищення або зниження цін на паливно-енергетичні та інші матеріальні ресурси, проводити перерахування тарифів шляхом коригування лише тих складових частин структури тарифів, за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення або зменшення». Проте Ігор Яковина запевнив, що це зовсім не означає, що підприємство зможе в подальшому без рішення виконкому змінювати тарифи.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

29.10.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]