ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Японська компанія зацікавлена в розширенні співпраці з «КАРПАТНАФТОХІМом»

   12 червня ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» з робочим візитом відвідали представники японської компанії ASAHI GLASS Хіро Акамацу – керівник розвитку бізнесу (фторпродукти) та Карлі ван Бума – керівник зі збуту продукції Flemion (іонообмінних мембран). Гості побували в цеху з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом, де провели зустріч з керівництвом виробництва та інженерним персоналом цього підрозділу.

   – Компанія ASAHI GLASS спеціалізується на виробництві іонообмінних мембран, які монтуються в одиничні елементи електролізерів і є ключовим елементом всього процесу мембранного електролізу, – розповідає заступник начальника виробництва ПХВСС і КС Мирослав Герець. – Це давній партнер «КАРПАТНАФТОХІМe», адже наше підприємство користується його продукцією ще з моменту пуску цеху з виробництва ХіКСМ в роботу в 2010 році. На сьогодні 7 з 9 електролізерів укомплектовані мембранами японської компанії. В ході візиту представники ASAHI GLASS представили українським колегам результат лабораторних досліджень двох мембран власного виробництва, які експлуатувалися у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», ознайомилися з параметрами роботи власної продукції, а також обговорили з персоналом цеху результати тестувань мембран нового типу F-9010.

   – Ключовою перевагою продукції компанії ASAHI GLASS над конкурентами є низьке споживання електроенергії мембранними електролізерами при стабільно високій якості продукції, – пояснює начальник цеху з виробництва ХіКСМ Володимир Оленич. – Встановивши в 2017 році мембрани цього виробника, нам вдалося знизити затрати електроенергії на виробництво каустичної соди на 5-7%. Зараз ми продовжуємо тестувати новітню розробку ASAHI GLASS – високопродуктивні мембрани типу, але водночас вже бачимо, що їх використання дозволить ще більше знизити собівартість нашого продукту – каустичної соди.

   Окрім проведення зустрічей, представники ASAHI GLASS в супроводі представників цеху відвідали виробничий майданчик, де оглянути мембранні електролізери та майстерню одиничних елементів.

   – На відміну від колеги, з яким приїхав до Калуша, це мій перший візит в Україну і на підприємство «КАРПАТНАФТОХІМ» зокрема, – зазначає Хіро Акамацу. – Перше, що впадає у вічі, – це чистота на установці. Тут чистіше, ніж навіть на заводах компанії ASAHI GLASS. Відразу видно підхід до роботи – обладнання в дуже хорошому стані, цех працює на високих навантаженнях. Перед поїздкою мене інформували, що він простоював упродовж п’яти років, тож у мене були зовсім інші очікування.

   Ми зацікавлені в продовженні плідної співпраці з ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», а також у її розширенні. Адже наша компанія є не тільки виробником іонообмінних мембран, а й власником ряду підприємств мембранного електролізу. Тобто ми самі також є споживачами власної продукції. Тому на ринок постачаємо тільки надійно випробуваний продукт. Крім того, ASAHI GLASS виробляє мембрани для інших процесів – електролізу води, соляної кислоти, осушки газів, виробництва персульфатів.

   Мій колега Карлі ван Бума здійснює щорічні візити до наших партнерів для забезпечення постійної технічної підтримки, адже ми як виробники мембран завжди можемо надати поради щодо належного використання нашої продукції для продовження терміну її експлуатації та економії коштів наших споживачів. Тому наступного року представник ASAHI GLASS обов’язково відвідає ваше підприємство ще раз.

     Розмову від Василь ТКАЧУК.

25.06.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]