ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Як влада та вболівальники вітали ветеранів футбольного клубу “Хімік”

22 жовтня на калуському стадіоні “Хімік” відбулось справжнє свято – місцева футбольна команда “Хімік” відсвяткувала своє 70-річчя.

Заснований у 1947 році футбольний клуб, став символом Калуша. За свою історію він тринадцять разів вигравав чемпіонат Івано-Франківщини, був чотирнадцятиразовим володарем Кубка області.

Привітати ветеранів команди з ювілеєм прийшли в цей день влада міста, представники підприємств, керівники Івано-Франківської обласної федерації футболу, вболівальники клубу та гості.

Начальник управління сім’ї, молоді, фізкультури та спорту Калуської міської ради Михайло Клим та начальник управління спорту Івано-Франківської обласної державної адміністрації Орест Оклієвич у своїх виступах подякували ветеранам “Хіміка”, які творили історію калуського футболу так сприяли розвитку українського футболу. Від голови Івано-Франківської обласної федерації футболу Тараса Клима почесні відзнаки федерації отримали ветерани «Хіміка» Володимир Мандрик та Ігор Васильків. Також очільник обласної федерації вручив сітку з футбольними м’ячами юним футболістам ФК “Калуш”. Своєю чергою голова Калуської міської федерації футболу Євген Геренда подарував футбольні м’ячі юним представникам ФК «Карпати», які прибули в цей день до Калуша, аби помірятися силами зі своїми ровесниками із ФК «Калуш».

А ще група ветеранів ФК «Хімік», зокрема Василь Лабик, Андрій Романчук, Михайло Овчар, Володимир Коржинський й інші отримали грамоти та грошові премії від мерії Калуша, які вручив секретар міської ради Роман Боднарчук.

Після звучання Державного Гімну України присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять всіх ветеранів калуського футбольного клубу “Хімік”, які не дожили до цього дня. А далі під гучні оплески присутніх на поле вийшли ветерани калуського “Хіміка” та гості свята – ветерани ФК “Карпати” (Львів).

Чи була в когось із суперників ініціатива в цьому матчі? Хіба що на початку зустрічі, коли ветерани «Карпат» буквально затисли калушан у штрафній їх воріт. Тож перша половина цієї видовищної гри завершилася логічним результатом 1:0 на користь гостей.

У другому таймі гра дещо вирівнялася. Далася, мабуть, взнаки більша лава запасних у складі команди «Хімік», адже кількість замін ніхто не обмежував. У підсумку гра завешилася мирною нічиєю 3:3, хоча ветеренам «Хіміка» доводилося постійно наздоганяти своїх більш титулованих суперників.

У команді господарів двічі в цьому матчі відзначився нападник колишньої команди «ЛУКОР» Володимир Крижанівський і Анатолій Редушко. У гостей два голи провів Олександр Чижевський і Любомир Вовчук.

Анатолій Гайовий.

27.10.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]