ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Як відзначатимуть своє професійне свято калуські нафтохіміки

Основна його відмінність від попередніх воно має бути для всіх працюючих та їх дітей

Залишився лише тиждень до відзначення в Україні професійного свята працівників нафтової, газової і нафтопереробної промисловості, яке в другу неділю вересня святкуватимуть і працівники товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Про те, яким буде це свято, які заходи передбачені та де проводитимуться, журналіст «НК» поцікавився у заступника генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань Ігоря Мацьківа.

– Цього разу вперше в історії нашого підприємства плануємо докорінно змінити порядок святкування. Хочемо, щоб свято було більше сімейним, стало своєрідним уік-ендом для наших виробничників, де було б багато розваг, частувань для всіх учасників. Плануємо також, щоб усі бажаючі могли взяти участь у конкурсній програмі, яку підготують організатори.

Всі заходи, в тому числі спортивні змагання, зокрема з міні-футболу, сімейної естафети, дитячі ігри, кулінарне шоу, а також концертна програма відбуватимуться 8 вересня на міському стадіоні «Хімік».

Запрошення на свято отримають усі працівники підприємства, а також їхні діти віком від 4 до 16 років. А ті працівники, хто в цей період перебуватимуть на робочому місці (на зміні), зможуть віддати своє запрошення дружині чи іншим членам сім’ї.

У цілому свято, яке розпочнеться о 15.00, буде розділено на дві частини. Спочатку будуть конкурси, розваги, змагання та частування, а після підбиття підсумків та нагородження переможців культурно-спортивних дійств розпочнеться святковий концерт за участю як місцевих творчих колективів та виконавців, так і зірок української естради та відомих гуртів. Очікуємо, зокрема, на приїзд співачки АLYOSHA та  гурту “Оркестр гарного настрою», хоча ще можливі зміни.

Хочу також сказати, що напередодні цього основного дійства, 7 вересня, відбудеться уже традиційна легкоатлетична естафета серед команд шкіл міста і Калуського району та спортивна спартакіада серед команд наших підрозділів.

Записав Степан ВАСИЛІВ.

На знімку: гурт  «Оркестр гарного настрою».

31.08.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]