ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Як керівники-нафтохіміки підкорювали Дністер

Слідом за молодими спеціалістами товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», які нещодавно здійснили сплав річкою Дністер, минулої суботи подібна мандрівка була організована для керівного складу цього підприємства.

Вирізнялися ці заходи тим, що якщо молоді нафтохіміки здійснили сплав за маршрутом, який пролягав мальовничими місцями Тернопільщини, то керівники «КАРПАТНАФТОХІМу» вибрали для подорожі тим же Дністром не менш красиві та вражаючі своєю природою куточки Івано-Франківщини. І маршрут для сплаву теж був обраний оригінальний, адже Дністер на цьому відрізку протікає на межі Івано-Франківщини та Тернопільщини.

– Стартували із села Одаїв на двох катамаранах, – розповідає досвідчений мандрівник, заступник начальника управління з промислової безпеки, охорони праці та екології Роман Бумбу. – Цей населений пунк був обраний не випадково, адже природа cтворила в цій місцевості дуже привабливий рельєф для тренувань та змагань з дельтапланеризму. А в останні 10 років цей пагорб (дельтадром) на узбережжі Дністра став традиційним місцем проведення міжнародних змагань з дельтапленарного та пара пленарного спорту. Унікальним є дельтадром в Одаї і за своєю природно-геологічною будовою.

Але метою групи мандрівників-нафтохіміків, яку, до речі, очолив генеральний директор підприємства Іван Підсадюк, було не знайомство з дельтадроном чи вивчення цього для більшості малодоступного виду спорту, а здійснення сплаву річкою Дністер та знайомство з навколишніми краєвидами.

– Природа вражала протягом усього маршруту, – ділиться враженнями начальник відділу заробітної плати та соціальних програм Ігор Мельник. – Річка була в цей день тиха, тож ми могли сповна відчути всю красу цього куточка Прикарпаття. У цілому наша подорож Дністром протяжністю 22 кілометри тривала близько п’яти годин. Були й затримки, пов’язані з купанням у Дністрі, фотографуванням на фоні найбільш вражаючих краєвидів, а також потребою перенесення катамаранів у тих місцях річки, де води було обмаль і лише веслування не могло допомогти нам продовжити маршрут.

Не приховував свого задоволення від мандрівки Дністром і головний механік підприємства Олександр Бобів:

«Я вже не вперше долучаюся до участі в подібних заходах і завжди мені чергова зустріч з природою приносить лише задоволення. І дуже добре, що попри велику зайнятість усіх тих керівників і спеціалістів, котрі сьогодні є в нашій групі, ми віднайшли час для такої подорожі. Адже всі вони, думаю, підтримають мене в тому, що саме такий відпочинок додає сил та позитиву. Я особисто дуже задоволений, що вчергове, так би мовити, не прогадав».

І справді, задоволення від подорожі катамаранами, незважаючи й на певну фізичну втому, адже протягом усього маршруту доводилося неабияк попрацювати веслами, отримали усі 15 учасників сплаву. Хоча наприкінці мандрівки то з одного, то з іншого плавучого судна було чути запитання до організаторів: «Скільки ще плисти, пора б уже й підкріпитися…»

Це, звичайно, звучало як жарт, але коли з’явилися перші будівлі села Долина, то всі з радістю видухнули: «Все, фініш!» А юшка, яку заздалегідь приготував для учасників сплаву кухар Богдан, ой як їм усім смакувала…

Записав Анатолій Гайовий.

12.08.2019

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]

Як на підприємстві дбають про здоров’я й безпеку працівників

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує дбати про здоров’я й безпеку працівників підприємства, які в умовах карантину вдень і вночі (змінний персонал. – Авт.) виконують свої обов’язки на виробництвах та в інших структурних підрозділах, відділах і службах товариства. Як повідомив начальник відділу оплати праці та соціальних програм Ігор Мельник, з початку запровадження в Україні обмежувальних заходів у зв’язку […]