ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Я абсолютно задоволена своїм колективом», – стверджує керівник лабораторії ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» напередодні свята 8 березня

Згідно з існуючими стереотипами, жінка «не любить математику» і «погано розбирається в технічних науках». Ці погляди, на жаль, досі притаманні як багатьом чоловікам, так і жінкам, але дослідники дедалі частіше спростовують ці переконання. Адже насправді з кожним роком жінки проявляють все більший інтерес до науково-технічної кар’єри, обираючи відповідні спеціальності в університетах.

Технології розвиваються миттєво і жінки не можуть бути викинуті з цього процесу через якісь застарілі умовності у вихованні. Яскравим прикладом того, що все більше представниць прекрасної статті поповнює колективи промислових підприємств, є товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Тут сьогодні більше 30 відсотків серед усіх працівників складають саме жінки. Загалом на нафтохімічному підприємстві наразі працює 848 жінок, серед яких 263 – фахівці, 65 – керівники, а решта – робітники та службовці.

Одним із колективів, який представлений винятково жінками, у «КАРПАТНАФТОХІМі» є лабораторія з обслуговування виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди. Напередодні свята 8 Березня журналіст «НК» навідалася у цю лабораторію і поспілкувалася з її начальницею Любовю Проник про робочі будні жіночого колективу.

– Працювати на підприємстві, зокрема в центральній лабораторії, я розпочала в 1986 році після закінчення Львівського політехнічного університету, – розповідає Любов Богданівна. – Згодом була призначена начальником лабораторії ДП «Завод карбамідних смол», з 2002 року – начальником лабораторії з обслуговування виробництва хлорвінілу, а відтак з пуском цехів з виробництва хлору і каустичної соди мембранним методом та поліхлорвінілової смоли суспензійної – начальником лабораторії з обслуговування виробництва ПХВСС і КС.

Наша лабораторія контролює та обслуговує виробничий процес як вищеназваних цехів, так і цеху розділення повітря та цеху з виробництва хлорвінілу. Лабораторія є очима технолога… Кожен ранок на автозупинці «Управління» можна спостерігати чимало автотранспорту, який очікує на продукцію, а для того, щоб її завантажити, наша лабораторія повинна виконати чималу кількість аналізів. Це все проходить через наші руки та очі.Щодо колективу, то, за словами Любові Проник, з часу функціонування лабораторії він завжди був винятково жіночим.

– Наразі в нашій лабораторії трудиться 79 працівниць-жінок, – продовжує співрозмовниця. – Всі ми різного віку та характеру, але загалом нам добре працювати разом. Ми розуміємо та підтримуємо одна одну. На ґендерному рівні жінки нічим не вирізняються від чоловіків. Стереотипне німецьке три “K” (вислів, який має на увазі обмеження інтересів жінки лише трьома сферами: вихованням дітей, готуванням їжі та відвідуванням церкви. давно в минулому. В шухляді мого столу є викрутка та плоскогубці, а в лабораторії – набір ріжкових ключів. Дівчата можуть вправно розібрати і почистити детектор хроматографа, замінити редуктор на балоні з газом, але без чоловіків нам все одно нікуди. Коли вже зовсім, як мовиться, «невмоготу», то кличемо їх на допомогу, і вони відгукуються на наші прохання.

Також мені хотілося б наголосити на кваліфікації працівників нашої лабораторії. Всі вони працьовиті, сумлінні, відповідально ставляться до виконання поставлених завдань, діляться досвідом та прагнуть підвищувати свою кваліфікацію. Я абсолютно задоволена своїм колективом. Загалом робота в нас не легка, як комусь може видатися, але цікава, умови праці хороші, а обладнання – сучасне, яке потребує відповідних знань та високої кваліфікації

Напередодні свята я б хотіла подякувати своїм дівчатам за хорошу роботу, розуміння і взаємну підтримку, а всім жінкам бажаю здоров’я, любові, натхнення, оптимізму та нових досягнень. Нехай наше підприємство стабільно працює, а робота працівників гідно оплачується, щоб у кожного була змогла реалізувати свої задуми та мрії.

Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

 

06.03.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]