ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вивчали досвід німецьких фахівців з ремонту центрифуг для установки ПВХСС

Кінець травня був насичений для спеціалістів товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» подіями і поїздками, пов’язаними зі зміцненням зв’язків з тими іноземними компаніями, обладнання яких експлуатується в цехах підприємства або ж цілісні установки  працюють за їхніми технологіями.

Саме з цією метою 23 травня в місті Крефельд (Німеччина) перебували начальник ремонтного управління Володимир Хоменко та механік групи з обслуговування устаткування виробництв Олександр Шевага, які на тамтешній фірмі ANDRITZ вивчали досвід німецьких колег з ремонту та експлуатації відстійних центрифуг.

– Вперше потреба в ремонті наявних у цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної ценрифуг виникла ще в 2012 році, – розповідає Володимир Хоменко. – Тоді керівництво підприємства звернулося до фірми-виготовлювача, якою є ANDRITZ, і звідти до нас приїхав фахівець, який спільно з нашими спеціалістами усунув неполадку. Після цього всі роботи чи з поточного ремонту цього обладнання, чи й неочікуваного ми виконували власними силами, хоча й консультувалися з німецькими колегами. Але цього було недостатньо. Тож коли нещодавно прийшло від німецької фірми запрошення взяти участь у заході День клієнта, який організовувався на території сервісного центру компанії, було вирішено скористатися такою можливістю.

– В цеху з виробництва ПХВСС експлуатується чотири центрифуги і фільтропрес, виготовлені фірмою ANDRITZ, – долучається до розмови Олександр Шевага. – Консультації з німецькими спеціалістами щодо експлуатації та ремонту цього обладнання ми здійснювали через регіонального представника фірми Івана Юханова, який і організував нам поїздку.

Попередньо нами була підготовлена й надіслана низка запитань до спеціалістів фірми. Стосувалися вони в основному ремонту відстійних центрифуг, на які частково отримали відповідь безпосередньо під час Дня клієнта, а на інші очікуємо отримати вже в найближчі дні.

Яке враження у вас залишилося від участі в цьому заході? Якими знаннями чи досвідом збагатилися?

В. Х.: –  Найперше вразила активність з боку партнерів фірми, які є в більш як 60 країнах світу. Вразила й історія підприємства. Розпочинали вони свою діяльність з виготовлення обладнання для миття бідонів для зберігання і транспортування молока. Потім стали виготовляти обладнання для сушки молока. Через деякий час освоїли випуск центрифуг для підприємств хімічної і нафтохімічної промисловості. А тепер основним напрямком діяльності є виготовлення прокатних станів для машинобудівної промисловості, хоча паралельно фірма продовжує освоювати нові технології з виготовлення, експлуатації та ремонту центрифуг.

Що стосується безпосередньо тих питань, які нас цікавили, то ми з цього приводу в основному спілкувалися з менеджером фірми Дітером Міхальським.

О.Ш.: – Хоча за рівнем  забезпечення відповідним ремонтним обладнанням ми десь поступаємось німцям, але за професіоналізмом працюючих не особливо. На деякі наші запитання німецькі колеги теж, до речі, не мали відповіді, адже за свідченням того ж п. Міхальського, ремонту й модернізації підлягає лише 20 відсотків обладнання центрифуг, а решту робіт слід проводити в сервісних центрах фірми або міняти. І цього правила радять нам дотримуватися, зважаючи як на високу вартість обладнання, так і на значимість роботи  відстійних центрифуг у технологічному процесі виготовлення поліхлорвінілових смол суспензійних.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

12.06.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]