ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вихованці спецшколи-інтернату відвідали «КАРПАТНАФТОХІМ»

   Завдяки налагодженій співпраці між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та Калуською спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом І-ІІІ ступенів №2 Івано-Франківської обласної ради 18 квітня більше двадцяти її вихованців разом із наставниками мали змогу відвідати підприємство і ознайомитися з його роботою. Основною метою екскурсії було зацікавлення учнів до діяльності найпотужнішого промислового комплексу Прикарпаття, а також надання профорієнтаційної підтримки школярам у процесі вибору профілю навчання та майбутньої професії.

Як повідомила фахівець відділу роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ольга Кейзер, учні школи-інтернату відвідали виробництво поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди. Вони, зокрема, побували в лабораторії, яка обслуговує це виробництво, та його операторній.

– Нещодавно на ім’я генерального директора «КАРПАТНАФТОХІМу» надійшов лист від дирекції вищезгаданого навчального закладу з проханням провести екскурсію на підприємстві для учнів 8-12 класів спецшколи-інтернату, – зазначає Ольга Кейзер. – Ми із задоволеням відгукнулися на таке прохання, адже маємо чим вразити допитливих школярів. Також керівництво підприємства надало транспорт для організації цієї екскурсії.

   Під час відвідин учні дізналися, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – це підприємство з виробництва унікальної нафтохімічної та хімічної продукції не тільки в Україні, а й у всій Східній Європі. Також фахівці-виробничники розповіли дітям про сучасні виробничі процеси, що впроваджені на підприємстві, різновиди продукції, яка виробляється в його цехах та інше.

   Найбільше захоплення в учнів викликало відвідування лабораторії з обслуговування виробництв ПХВС і КС, де вони мали змогу не лише ознайомитися з існуючими тут процесами аналізів якості хімічної продукції, а навіть спробувати проводити їх під керівництвом працівників лабораторії.

   До слова, один школяр після екскурсії запевнив, що він остаточно визначився із вибором майбутньої професії: хоче бути лаборантом.

   Записала Тетяна ЯНІЦЬКА.

26.04.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]