ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вони закладали фундамент у нинішнє сучасне підприємство

З нагоди професійного свята профспілковий актив товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» на чолі з головою об’єднаного профкому Олегом Кушликом зустрівся в приміщенні Народного музею історії і трудової слави підприємства з його ветеранами.
Зустрічі передувала виставка як друкованих матеріалів, так і світлин, що відображали етапи відновлення роботи виробництв та праці колективів підприємства після його успішного пуску. В основі виставки – газетні публікації з тижневика «Нафтохімік-Калуш», де йдеться про найбільш пам’ятні моменти з цих подій.
На початку зустрічі голова ветеранської організації підприємства Юрій Безуглий коротко розповів присутнім про ті зміни, які відбулися в колективі після відновлення роботи його виробництв.
– Майже на 700 чоловік зросла нині чисельність колективу підприємства і в мешканців міста, навколишніх сіл знову з’явилося бажання тут працювати. Додає настрою і постійний ріст рівня заробітної плати, – наголосив Ю. Безуглий.
Теплими словами привітала на зустрічі ветеранів калуської «хімії» директор ПК «Мінерал» Алла Терещенко, відзначивши, що їх заклад культури є ровесником початку будівництва та розвитку сучасного промислового виробництва в Калуші, тому людей праці тут завжди поважали й шанували.
Своєю чергою Олег Кушлик подякував ветеранам хімічних і нафтохімічних виробництв за ту їхню працю, завдяки якій у Калуші стали будувалися нові виробництва, які, зрештою, започаткували створення сучасного нафтохімічного комплексу під назвою «КАРПАТНАФТОХІМ».
Офіційна частина зустрічі завершилася врученням грамот та грошових премій групі ветеранів підприємства. Після цього організатори заходу запросили усіх присутніх на фуршет, де розмови і спогади про минулі трудові будні ще продовжилися.

18.09.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]