ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вони виготовили теплообмінник у термін, у який не вклався б спеціалізований завод

Йдеться про цех з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену. Саме в цьому підрозділі ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» було за рекордно короткий період виготовлено новий габаритний теплообмінник-конденсатор для фреонової холодильної станції цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної.

Навіть на спеціалізованих заводах, де підприємство часто виготовляє під замовлення необхідне технологічне обладнання, ніколи раніше, як підтвердив начальник відділу матеріально-технічного постачання і комплектації устаткування Зіновій Хомич, не виконували завдання швидше, ніж за 45 діб. А тут невелика група працівників цеху фактично за не повний місяць виготовила п’ятиметровий конденсатор, в якого конструкція внутрішньої частини корпусу складається з 768 трубок.

– Персонал дільниці під керівництвом старшого майстра Івана Соломуда працював у цілодобовому режимі над виконанням цього термінового завдання, яке було поставлене нашому колективу перед початком недавньої короткотермінової зупинки на ремонт цеху з виробництва ПХВСС, – констатує начальник цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену Руслан Барнич. – Працівники могли впоратися з усім обсягом робіт ще швидше, ніж за місяць, якби не довелось очікувати на поставку з Дніпра трубок до нового теплообмінника-конденсатора. Все решта, в тому числі кожух (корпус), трубні дошки й інші складові елементи теплообмінника вони виготовили самостійно. Щоправда, одна з двох трубних дощок була виготовлена працівниками цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва ПХВСС і КС та управління забезпечення виробництв. Крім того, коли ми виготовили кожух та трубні дошки з висвердленими в них відповідними отворами й очікували на поставку трубок, то в цей період корпус теплообмінника був вивезений до майстерні цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва ПХВСС і КС та управління забезпечення виробництв, працівники якого виконали його хімзахист.

– Чи виникали труднощі при виконанні цього важливого завдання?

– Ми останні два роки постійно займаємось ремонтом теплообмінного й іншого обладнання, в тому числі й доволі габаритного, що включає в себе ревізію та реставрацію з заміною необхідних елементів апаратів. Тому колектив цеху вже добре засвоїв процес проведення робіт з ремонту теплообмінного обладнання. Але досі наші працівники переважно мали справу з трубками діаметру 25 мм, а в теплообміннику, який тепер виготовляли, були передбачені трубки діаметру 16 мм. З ними працювати не доводилося, однак в процесі роботи проблеми, які виникали, були вирішені. Можливо, хтось спочатку відчував деякі незручності, проте працівники швидко збагнули нюанси роботи з ними та їм все добре вдавалося виконувати.

– Успішно впорались вони і з виготовленням кожуха конденсатора, хоча раніше, здається, працівникам вашого цеху ніколи не довіряли таку роботу?

– Як правило, під час ремонтів теплообмінників та інших апаратів у цеху реставрувалось все, що було потрібно для їхнього оновлення. А от виготовлення кожуха (корпуса) і трубних дощок ми почали нещодавно. Дотепер у нас був виготовлений новий разом з кожухом та трубною дошкою тільки теплообмінник для цеху з виробництва хлорвінілу. Отже теплообмінник, про який мова, працівники цеху вдруге самостійно виготовили не тільки разом з кожухом, а й з трубними дошками. Трубки були отримані в четвер, а вже у понеділок повністю готовий та опресований азотом високого тиску новий апарат доставили до цеху з виробництва ПХВСС, де його за два дні змонтували на фреоновій холодильній станції спеціалісти ТОВ «Українська будівельна асоціації» з Калуша. При цьому не виникло жодних проблем під час обв’язки теплообмінника.

– Хто з працівників цеху, за вашою оцінкою, найбільше проявив себе в процесі виготовлення нового конденсатора?

– Продуктивно попрацювали працівники дільниці, де старшим майстром є Іван Соломуд. Але найбільше відповідальних та високоточних робіт довелось виконати зварникам Володимиру Вичорику і Ярославу Лопушинському, токарям Анатолію Антонову і Андрію Порціні, слюсарям-ремонтникам Василю Шевчуку та Романові Маліборському.

– Які завдання тепер виконує колектив цеху?

– Щойно ми завершили ремонт теплообмінника для цеху з виробництва хлорвінілу. Він вже опресований і може монтуватися.

Зараз приступаємо до ремонту теплообмінника для цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу установки з виробництва етилену. Також працівники цеху займаються ремонтами компресорного, насосного й іншого обладнання, задіюються до монтажних та інших робіт, що потребують невідкладного виконання у виробничих підрозділах ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

 

 

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

На знімку (зліва направо): Василь Шевчук, Володимир Вичорик, Анатолій Антонов, Андрій Порціна, Іван Соломуд, котрі продуктивно потрудилися під час виготовлення нового компресора.

06.08.2019

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]