ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вони вміють капітально оновлювати великогабаритні теплообмінники

У порівняно невеликого колективу цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» робіт ніколи не бракує. В листопаді минулого року, коли на підприємстві проводився зупинковий ремонт, тільки працівниками цього цеху було перебрано, очищено, промито та капітально відремонтовано чотири теплообмінні апарати. А ще й ремонт іншого технологічного обладнання не обійшовся без їхньої участі.

– Тоді насправді чималі обсяги ремонтних робіт були виконані в стислі терміни колективом цеху, – підтверджує сказане його начальник Руслан Барнич. – Та й зараз нашим працівникам почивати на лаврах не доводиться. Виробниче господарство велике, обслуговувати й ремонтувати є що, але допомоги спеціалістів сторонніх організацій не потребуємо.

Навиків нашим працівникам теж не бракує. Всі вміють швидко і капітально ремонтувати технологічне устаткування виробництва етилену і поліетилену різної складності та будь-яких величин.

Якщо взяти для прикладу теплообмінні апарати, то вони, за словами начальника цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену, відіграють важливу роль в технологічному процесі виробництва продукції, але нелегко піддаються очистці. Попри ці труднощі, колективом підрозділу, який очолює, за період після листопадового зупинкового ремонту до 23 березня було відремонтовано чотири великогабаритні 9-метрові теплообмінники. Конструкція внутрішньої частини корпусів двох з них складалася з 1248 трубок, а інших двох – з 1824 трубок. Крім того, працівники цеху за цей же період капітально відремонтували майже вдвічі більшу кількість менших теплообмінних апаратів.

До слова, на одній із недавніх нарад у генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка було окремо відзначено продуктивну діяльність колективу цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену. І в такій високій оцінці його роботи від керівника підприємства сумніватися не доводиться.

Наш кор.

На знімку: старший майстер цеху Іван Соломуд та слюсарі-ремонтники Василь Шевчук і Михайло Михайлів щойно завершили ремонт великогабаритного теплообмінника, що був демонтований у цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу.

29.03.2019

«КАРПАТНАФТОХІМу» і ПНУ ім. В. Стефаника провели спільну нараду

12 червня у залі засідань «КАРПАТНАФТОХІМу» відбулася робоча нарада за участю фахівців підприємства та викладачів кафедри хімії Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника, під час якої було обговорено можливість запровадження дуальної освіти та проблемні питання, які існують на тих чи інших виробництвах нафтохімічного комплексу. Нагадаємо, що цій зустрічі передувало підписання між «КАРПАТНАФТОХІМом», ПНУ ім. В. […]

Вивчали досвід німецьких фахівців з ремонту центрифуг для установки ПВХСС

Кінець травня був насичений для спеціалістів товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» подіями і поїздками, пов’язаними зі зміцненням зв’язків з тими іноземними компаніями, обладнання яких експлуатується в цехах підприємства або ж цілісні установки  працюють за їхніми технологіями. Саме з цією метою 23 травня в місті Крефельд (Німеччина) перебували начальник ремонтного управління Володимир Хоменко та механік групи з обслуговування устаткування […]