ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вони вміють капітально оновлювати великогабаритні теплообмінники

У порівняно невеликого колективу цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» робіт ніколи не бракує. В листопаді минулого року, коли на підприємстві проводився зупинковий ремонт, тільки працівниками цього цеху було перебрано, очищено, промито та капітально відремонтовано чотири теплообмінні апарати. А ще й ремонт іншого технологічного обладнання не обійшовся без їхньої участі.

– Тоді насправді чималі обсяги ремонтних робіт були виконані в стислі терміни колективом цеху, – підтверджує сказане його начальник Руслан Барнич. – Та й зараз нашим працівникам почивати на лаврах не доводиться. Виробниче господарство велике, обслуговувати й ремонтувати є що, але допомоги спеціалістів сторонніх організацій не потребуємо.

Навиків нашим працівникам теж не бракує. Всі вміють швидко і капітально ремонтувати технологічне устаткування виробництва етилену і поліетилену різної складності та будь-яких величин.

Якщо взяти для прикладу теплообмінні апарати, то вони, за словами начальника цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену, відіграють важливу роль в технологічному процесі виробництва продукції, але нелегко піддаються очистці. Попри ці труднощі, колективом підрозділу, який очолює, за період після листопадового зупинкового ремонту до 23 березня було відремонтовано чотири великогабаритні 9-метрові теплообмінники. Конструкція внутрішньої частини корпусів двох з них складалася з 1248 трубок, а інших двох – з 1824 трубок. Крім того, працівники цеху за цей же період капітально відремонтували майже вдвічі більшу кількість менших теплообмінних апаратів.

До слова, на одній із недавніх нарад у генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка було окремо відзначено продуктивну діяльність колективу цеху з ремонту технологічного устаткування виробництва етилену і поліетилену. І в такій високій оцінці його роботи від керівника підприємства сумніватися не доводиться.

Наш кор.

На знімку: старший майстер цеху Іван Соломуд та слюсарі-ремонтники Василь Шевчук і Михайло Михайлів щойно завершили ремонт великогабаритного теплообмінника, що був демонтований у цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу.

29.03.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]