ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вони дбають про надійний захист етиленопроводу

Непрості завдання постійно доводиться вирішувати працівникам дільниці електрохімічного захисту цеху магістральних продуктопроводів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Пов’язані вони із забезпеченням надійної роботи системи катодного захисту етиленопроводу «Калуш – Західний кордон».

– Складність полягає в тому, що загальна довжина етиленопроводу становить понад 204 км і він проходить через території двох областей – Івано-Франківської та Закарпатської, – пояснює заступника начальника цеху Руслан Михайлович, – Але оскільки він металевий і підземний (винятком є  тільки переходи через струмки, ріки) та більшість траси розташована у важкодоступних гірських районах, то основним небезпечним фактором впливу навколишнього середовища на етиленопровід є електрохімічна корозія. В ґрунтах завжди наявні розчини солей, кислоти, органічні речовини, які негативно впливають на стінки сталевих труб.

– Це може спричинити руйнування трубопроводу?

– Так. І єдиний спосіб запобігти цьому – забезпечити надійну роботу системи катодного захисту етиленопроводу, яка складається з 20 станцій (СКЗ), та вчасно проводити ремонт бітумної ізоляції. Цим і займається колектив нашого цеху й безпосередньо працівники дільниці електрохімічного захисту при сприянні керівництва підприємства, бо вирішити складні завдання без фінансової підтримки й інколи допомоги сторонніх організацій неможливо.

– Що зроблено в цьому плані за останні роки?

– В 2016 та 2017 роках у рамках реалізації проєкту з відновлення станцій катодного захисту були виконані з залученням сторонніх організацій необхідні будівельно-монтажні роботи на вісьмох СКЗ. А минулого року ряд важливих робіт на трасі етиленопроводу ми провели власними силами. Зокрема, працівниками дільниці електрохімічного захисту були відновлені СКЗ №15 в селі Новий Мізунь Івано-Франківської області та СКЗ №2 в селі Кідьош Закарпатської області. При цьому всі заплановані роботи виконали в короткі терміни: в квітні – на станції в селі Новий Мізунь, а листопаді-грудні – на станції в селі Кіьош. Крім того, власними силами в серпні-вересні було огороджено площадку лінійного крана в селі Дунковиця Закарпатської області.

Реалізація цих проєктів колективом цеху магістральних продуктопроводів дозволила підвищити ефективність системи катодного захисту та зекономити кошти підприємства.

Василь ТКАЧУК.

09.01.2020

ПОВІДОМЛЕННЯ споживачам послуг фіксованого місцевого телефонного зв`язку

У зв`язку із зміною тарифної політики операторів зв`язку України, ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про зміну тарифів на послуги фіксованого місцевого телефонного зв`язку з 01.02.2020р. № п/п Найменування послуги Вартість послуги на місяць, грн., без ПДВ 1 Абонплата на цифрові номери з правом виходу на міську АТС “3” 75,00 2 Абонплата на аналогові номери з правом виходу […]

У Калуші оприлюднили результати моніторингу повітря

Управління з питань надзвичайних ситуацій міської ради повідомляє про результати проведення моніторингу за станом атмосферного повітря на межі санітарно-захисної зони ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за 4 квартал 2019 року. Контроль проводився за перевищенням гранично допустимих концентрацій (ГДК) у атмосферному повітрі діоксиду азоту, хлористого водню, оксиду вуглецю, пропілену, етилену, бензолу, ксилолу, хлористого вінілу, інформує “Нафтохімік-Калуш” з посиланням на “Вікна”. […]