ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Володимир Стефанюк: «Ініціатива зі створення в «КАРПАТНАФТОХІМі» ремонтно-будівельної дільниці себе виправдовує»

Відповідно до прийнятого керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» рішення про створення в структурі ремонтного управління підприємства нової ремонтно-будівельної дільниці, цей підрозділ вже сформовано й майже три місяці працює під керівництвом начальника відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів Володимира Стефанюка. Щоправда, наразі ще не в повному штаті, який планувався. Однак позитивний результат від його роботи стає все більш очевидним.

– Ініціатива зі створення в «КАРПАТНАФТОХІМі» ремонтно-будівельної дільниці себе виправдовує, – наголошує Володимир Стефанюк, який був одним із ініціаторів того, щоб підприємство мало власний підрозділ для оперативного виконання робіт з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів. – Господарка нашого комплексу чимала й дрібні та нагальні ремонти завжди виникають і будуть виникати, А їх, звісно, потрібно виконувати.

Залучити до таких робіт підрядні організації досить складно. Як правило, ми задіюємо їх до капітальних та інших масштабних ремонтів, які специфічні та складні за виконанням. А виконувати дрібні ремонтні роботи на договірних засадах стороння організація погоджується лише за умови, якщо їх є багато й загальна вартість угоди складатиме відповідну за величиною суму, яка її влаштує. Тому втрачається оперативність виконання ремонтів, а деякі заплановані роботи в будівлях, спорудах підприємства доводиться постійно відкладати на пізніше.

Тепер ця негативна ситуація поволі змінюється. Хоча штат ремонтно-будівельної дільниці, яку очолив Андрій Тимків,  укомплектований лише наполовину, але її працівники вже себе належно проявили. Дрібні роботи з внутрішнього ремонту будівель і споруд, виконуються оперативно. За короткий період (не повних три місяці) оновлено та відремонтовано 12 робочих кабінетів в корпусі заводоуправління, куди вже переселено працівників з орендованої підприємством триповерхової будівлі. Також працівниками дільниці виконано ряд інших робіт, пов’язаних з ремонтом віконних рам, вставлянням шиб у вікна тощо. За приблизними підрахунками, експериментальна новостворена дільниця порівняно з підрядними організаціями, яких доводилося залучати до виконання відновлювально-ремонтних робіт у будівлях і спорудах, здешевила вартість цих робіт майже у два рази. Тобто економічний ефект від її діяльності очевидний.

За словами Володимира Стефанюка, необхідними будівельними, столярними та іншими інструментами працівники дільниці забезпечені. Будівельні матеріали для них замовляються очолюваним ним відділом та своєчасно доставляються відділом матеріально-технічного постачання і комплектації устаткування. Працівники дільниці постійно зайняті роботами, які плануються на кожен день і місяць.

– Допоки на вулиці ще холодно, працівники ремонтно-будівельної дільниці продовжуватимуть виконувати заплановані роботи в приміщеннях, а у весняно-осінній період залучатимуться переважно до зовнішніх робіт, – продовжує Володимир Васильович. – Зокрема, вже невдовзі вони повинні приступити до відновлення й ремонту бетонних майданчиків на градирнях етиленової установки. Також плануємо їх залучити до ремонту складу солі в цеху з виробництва ХіКС мембранним методом, опор колонних апаратів, невеликих за площею покрівель, штукатурних, опоряджувальних, футерувальних та інших робіт. Тому відбір працівників для доукомплектування штату дільниці продовжується. Хочемо, щоб були в ній кваліфіковані покрівельники, працівники, які б могли майже з однаковим успіхом виконувати всі необхідні ремонтно-будівельні роботи. Звісно, що вони матимуть можливість вчитися один в одного, а декого при потребі ми будемо залучати й до робіт з фахівцями спеціалізованих підрядних організацій, щоб від них переймали досвід.

Василь ТКАЧУК.

07.04.2021

На установці етилену проведено заміну трубопроводів до однієї з печей піролізу

Всі інші продовжували працювати в звичному режимі Відповідно до затвердженого в товаристві «КАРПАТНАФТОХІМ» графіка ремонтних робіт на виробництві етилену і поліетилену, тут у цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу продовжується поетапна повна заміна трубопроводів, по яких подається сировина й пара в печі піролізу. Раніше механо-монтажні роботи із заміною трубопроводів були виконані на першій, сьомій та […]

Молоді спеціалісти-нафтохіміки висадили сакури і магнолії біля прохідної виробництва

2 квітня наприкінці робочого дня молоді спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАТОХІМ» на чолі із головою та заступником Ради молодих спеціалістів підприємства Іваном Лазоришиним та Володимиром Вінтонівим провели акцію з висадження саджанців екзотичних для нашого краю дерев, як сакура та магнолія. Як повідомив Володимир Вінтонів, саджанці, зокрема три сакури і три магнолії, вирішили посадити на території між будівлями […]