ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Володимир Шевчук: «Розмови про те, що очисні споруди не можуть обійтися без побутових стоків з міста, є безпідставними»

Після оприлюдненої заступником генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Яремою Рудиком на одній з останніх сесій міської ради інформації про те, що КП «Водотеплосервіс» заборгувало колективу підприємства 50 млн грн, у соціальних мережах та в офіційних засобах масової інформації ця новина стала темою для обговорення. Більшість калушан у своїх коментарях схиляються до думки, що за все треба платити, а тому керівництво комунального підприємства не повинно було допускати таку заборгованість.

Водночас директор КП «Водотеплосервіс» Ігор Яковина стверджує, що питання боргів буде неможливо вирішити до того часу, поки не буде роз’єднано дощову та господарсько-побутову (ливневу та фекальну) каналізації, тому борги за очищення стоків лише зростатимуть.

Така перспектива співпраці з комунальним підприємством аж ніяк не влаштовує керівництво «КАРПАТНАФТОХІМу», яке відповідними листами попередило і комунальне підприємство, і відповідні державні органи про обмеження з 1 травня 2020 року прийому стічних вод від КП «Водотеплосервіс». А ще підприємство подало позов в суд щодо примусового стягнення з комунального підприємства основного боргу за період з січня 2018 року по вересень 2019 року за надані послуги з очищення стічних вод.

– Чому сьогодні такими серйозними є наміри «КАРПАТНАФТОХІМу» щодо вирішення питання боргів КП «Водотеплосервіс» перед промисловим підприємством і наскільки обґрунтованими є аргументи отримувача послуги стосовно роз’єднання стоків, які потрапляють на очисні споруди? Відповісти на ці та інші запитання ми попросили начальника управління забезпечення виробництв ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимира ШЕВЧУКА.

– Почну з того, – розповідає Володимир Тарасович, – що очисні споруди, а в структурі нашого підприємства є цех з нейтралізації та очистки промислових стічних вод (НіОПСВ), є дуже важливими для товариства «КАРПАТНАФТОХІМ». Тому їхній роботі приділяється велика увага. Що стосується нашої співпраці з КП «Водотеплосервіс», то з часу підписання договору в червні 2014 року і по січень 2020 року за надані і підтверджені послуги на 54,65 млн грн воно оплатило лише 3,63 млн грн. Станом на сьогодні заборгованість досягла більше 51 млн. грн. Зважаючи на ту складну економічну ситуацію, яка склалася нині на підприємстві у зв’язку зі світовою кризою, закривати очі на борги комунального підприємства ми просто не маємо права.

– Наскільки правдиве твердження про те, що очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» не можуть обійтися без побутових стоків з міста?

– При розробці проєктів технологій очистки господарсько-побутових і промислових стічних вод було справді враховано надходження певної кількості господарсько-побутових стічних вод з міста Калуша, але це не означає, що очисні споруди підприємства не можуть обійтися без цих стоків. При внесені певних змін у ведення технологічних процесів, які полягають, зокрема, й у використанні таких додаткових реагентів, як фосфати, очисні споруди й надалі будуть успішно виконувати свою функцію – нейтралізацію й очистку стічних вод. Тому розмови про те, що очисні споруди без побутових стоків з міста не працюватимуть, є  безпідставними.

Що можете сказати з приводу слів про те, що на очисні споруди «КАРПАТНАФТОХІМу» разом із побутовими стоками попадають і дощові, за які міському комунальному підприємству теж слід платити.

– М’яко кажучи, це не проблема нашого підприємства, а самого КП «Водотеплосервіс». Ми теж за те, щоб очисні споруди у період проливних дощів працювали у звичному робочому режимі, а не на максимальних навантаженнях. Тож вирішенням питання розділення стоків на зливні та побутові має займатися і впроваджувати відповідний проєкт саме комунальне господарство. Ми ж очищаємо ті стоки, що до нас надходить трубою із житлових масивів міста, тож і вимагаємо за їх очистку відповідну плату.

Не слід також забувати, що «КАРПАТНАФТОХІМ» виділяє кожного року необхідні фінансові ресурси як для забезпечення роботи очисних споруд, так і на впровадження інвестиційних проєктів з поліпшення їх роботи. Так, приміром, у 2019 році на виконання заходів інвестиційної програми було виділено й освоєно більше одного млн грн. Крім цього, значні кошти підприємство виділяє на проведення поточних і аварійно-відновлювальних робіт.

Записав Анатолій ГЕТЬМАНЧУК.

21.02.2020

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення з 01.01.2024р.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]