ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Вітаємо! Дебютував на новій дистанції і… переміг

Як уже раніше повідомлялося на сторінках «НК», у період з 7 по 9 липня  в Києві відбулися VII  Всеукраїнські ігри ветеранів спорту пам’яті  спортивного діяча і науковця Михайла Баки з легкої атлетики. Взяв участь у цих змаганнях у складі збірної Івано-Франківської області провідний фахівець управління корпоративної безпеки ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Дзуль.

Представник калуського нафтохімічного підприємства дуже вдало дебютував на дистанції 100 м, де з результатом 14.17 хв. не залишив надій на перемогу своїм колегам  суперникам. А змагаючись на своїй улюбленій дистанції 400 м, Іван Васильович теж фінішував першим із результатом 1.04.21хв., що є новим рекордом області. Отож, наш земляк зумів вдруге стати чемпіоном України з легкої атлетики серед ветеранів у віковій групі 50+ на дистанції  400 м і вперше на стометрівці.

Команда Івано-Франківської області здобула на змаганнях друге  командне місце у своїй підгрупі, відставши всього на 6 очок від лідера –  команди Вінницької області.

У розмові з кореспондентом «НК» Іван Дзуль  висловив подяку керівництву «КАРПАТНАФТОХІМу» за довіру та сприяння у його виступі на чемпіонаті України. А ще ветеран має надію, що його спортивні результати нададуть наснаги для участі і в міжнародних змаганнях.

Наш кор.

17.07.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]