ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Віталій Гатич: «У листопаді в «КАРПАТНАФТОХІМі» трудилося 70 відсотків працівників нашої фірми»

Серед усіх підрядних організацій, які в листопаді були задіяні до проведення зупинкового ремонту в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», найбільшою кількістю працівників була представлена на виробничих майданчиках нафтохімічного комплексу вже віддавна його надійна партнерська фірма – ДП «ГСІ-Укнафтогазбуд» з Одеси. Цьому ж дочірньому підприємству відомого акціонерного товариства «ГЛОБАЛБУД-ІНЖИНІРІНГ» і було довірено виконати найбільш відповідальні й найскладніші механо-монтажні та ремонтні роботи. А те, як працювали і що зробили спеціалісти ДП «ГСІ-Укнафтогазбуд» за останній цьогорічний осінній місяць, допомагаючи нафтохімікам в ремонті технологічного обладнання, днями окремо відзначив і досить високо оцінив перший заступник генерального директора – головний інженер ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Василь Оленюк, звісно, не применшуючи при цьому внеску в загальну ремонтну справу працівників інших підрядних організацій.

– З нафтохімічним підприємством у Калуші ми насправді тісно співпрацюємо з 2008 року. Коли споруджувались тут нові установки, наша фірма була генпідрядною організацією, а я тоді ще був майстром, – говорить заступник генерального директора ДП «ГСІ-Укнафтогазбуд» Віталій Гатич. – Відтоді постійно надаємо різні послуги «КАРПАТНАФТОХІМу». І цього року ще до зупинкового ремонту наші бригади на майданчиках виробництв підприємства виконували деякі роботи. Зокрема, з  проведених важливих останніх робіт можна б виділити монтаж нової установки знекиснення водню в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу виробництва етилену і поліетилену. У жовтні вона була повністю змонтована, підключена до технологічної схеми гідрування фракцій та випробувана.

– Віталіє Михайловичу, а які завдання ставилися перед вашою фірмою на період зупинкового ремонту в «КАРПАТНАФТОХІМі» та як впоралися із найскладнішими із них?

– Ми водночас працювали на двох виробничих майданчиках. На території виробництва ПХВСС і КС займалися ремонтом всього колонного обладнання, в ході якого демонтувалися і чистилися тарілки, усувалися дефекти і все назад монтувалося. Тут особливо складним був ремонт висотних колон у цеху з виробництва хлорвінілу, звідки довелось виймати від 60 до 70 тарілок.

На території виробництва етилену і поліетилену спеціалісти ДП «ГСІ-Укнафтогазбуд» проводили основні роботи з ремонту теплообмінного обладнання. Особливо багато теплообмінників було капітально відремонтовано в цеху піролізу, компримування і поділу пірогазу. Для цього відкривалися кришки теплообмінників, виймалися, чистилися й ревізувалися трубні пучки, виготовлялися та встановлювалися нові замість дефектних, які вже не підлягали ремонту. Складним був ремонт проміжних холодильників і парогенераторів. Ми приступили до нього з 1 листопада, але до 25 числа цього місяця повністю завершили ці трудомісткі роботи, відремонтувавши 10 холодильників та 6 парогенераторів.

А загалом весь обсяг робіт, запланований керівництвом «КАРПАТНАФТОХІМу» на зупинковий період, спеціалісти нашої фірми виконали ще станом на 30 листопада. Крім, звісно, однієї роботи, яку проведемо сьогодні (розмова велася 3 грудня. – Авт.). За світловий день ми повинні демонтувати з відмітки +12 м один вже фізично зношений гартувально-випарний апарат, змонтувати на його місце новий та виконати обв’язку цього апарата. Раніше зробити це не було технічної можливості, оскільки для демонтажу й монтажу ГВА в умовах наявного тут обмеженого місця для розгортання та роботи крана вантажопідйомністю 100 тонн знадобився, якщо можна так висловитися, «специфічний» 100-тонний кран.

– Це через цей вид робіт ви ще в «КАРПАТНАФТОХІМі» перебуваєте, бо спеціалісти більшості підрядних організацій вже повернулися з відрядження до своїх фірм?

– Власне, ця робота на майданчику виробництва етилену і поліетилену і була запланована до проведення на початку грудня. Тому ми нічого не затягнули й усі свої договірні зобов’язання, пов’язані з участю в зупинковому ремонті на підприємстві, виконали в передбачені графіком терміни. Мало того, спеціалісти ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» з використанням власної спецтехніки та інструментів у листопаді частково задіювалися для надання допомоги ремонтникам ТОВ «НТЦ «Промтехдіагностика». Зокрема, в цеху з виробництва хлорвінілу ними було виконано демонтаж двох випарників. Також дещо підсобляли ми працівникам ТОВ «РОН-ТЕХ» в демонтажі й монтажі запірної арматури.

А зараз ми ще залишаємося в «КАРПАТНАФТОХІМі», бо керівництво підприємства доручило виконати деякі додаткові роботи, які не були враховані в обсязі робіт зупинкового ремонту чи вже під час ремонту виникла потреба в їх проведенні для уникнення ускладнень з пуском виробництв та продовження терміну надійної експлуатації окремого технологічного обладнання. Крім того, спеціалісти нашої фірми будуть присутні під час ведення пусконалагоджувальних і пускових робіт. Та й після пуску виробництв певна кількість працівників ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» буде зайнята ремонтними роботами в «КАРПАТНАФТОХІМі».

– Хотілося б вас запитати, скільки загалом працівників фірми та одиниць спецтехніки в листопаді були постійно задіяні в зупинковому ремонті на нашому підприємстві?

– Упродовж місяця на майданчику виробництва етилену і поліетилену весь час трудилося приблизно 40 працівників, які мали в своєму розпорядженні чотири автокрани різної вантажопідйомності. На території виробництва ПХВСС і КС у цей період працювало 46 працівників, які були забезпечені одним власним краном фірми. Якщо ж врахувати ще й інженерно-технічних працівників, то загалом нас тут в листопаді було близько 100 чоловік.

– А яка загалом штатна чисельність працівників ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд»?

– На сьогодні – це приблизно 160 працівників. У листопаді в «КАРПАТНАФТОХІМі» трудилося приблизно 70 відсотків штатних працівників нашої фірми.

– Вони всі одесити?

– Ні. Це люди з різних міст України, зокрема і з Калуша, адже ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» надає свої послуги замовникам з усіх регіонів країни. А центральний офіс нашої фірми розміщений в Одесі, де вона зареєстрована.

– Чи раніше доводилось вам десь виконувати ремонтні й інші роботи на промислових підприємствах у передзимовий чи зимовий період?

– Наші працівники вже звиклі до робіт навіть на відкритих майданчиках у зимову пору року. Як правило, у грудні або січні на зупинковий ремонт зупиняється Одеський нафтопереробний завод. А спеціалісти нашого підприємства завжди беруть у ньому найактивнішу участь.

– А насамкінець нашої розмови поділіться інформацією про те, чим ще займатимуться ваші працівники після відновлення роботи виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу».

Приблизно 16 спеціалістів ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» працюватимуть в цеху з виробництва хлорвінілу будуть проводити в ремонт металоконструкцій. Цими роботами, які виконувалися і до зупинкового ремонту, тут займатимуться до кінця поточного року.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

На знімках: незважаючи на складні погодні умови, спеціалісти ДП «ГСІ-Укрнафтогазбуд» поставлені завдання успішно виконують;

10.12.2018

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]