ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Він може все…

Так відгукуються про працю електрозварника цеху з обслуговування виробництва етилену і поліетилену ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ярослава ЛОПУШИНСЬКОГО його керівники та колеги по роботі.

Вперше про високу майстерність електрозварника почув від заступника начальника цеху Володимира Футерка, коли він разом зі своїми підлеглими монтували в Калуській міській лікарні нову систему подачі медичного кисню від кисневої станції в палати для ковідних хворих. І ось під час виконання робіт у заступника начальника цеху вирвалося: «Шкода, що Лопушинського нема. Він би це швидко приєднав…».

Не вдаючись у деталі того, що саме він мав би зробити таке, чого не вдавалося іншим працівникам, скажу лише, що в голосі керівника відчувалася повага до праці свого підлеглого.

Розмова про електрозварника Ярослава Лопушинського продовжилася вже в кабінеті начальника ремонтного управління  Володимира Хоменка. Завітав я до нього не випадково, а з тою метою, аби за рекомендацією керівництва підприємства визначити, хто нині з колективу ремонтників найбільше сприяє тому, що більшість теплообмінного обладнання, а це 10-метрові і більших розмірів багатотонні апарати, які раніше ремонтувалися та оновлювалися на спеціалізованих підприємствах України, нині ремонтується в цеху підприємства.

– Думати з цього приводу довго не треба, – відповідає начальник управління. – Кваліфікованих спеціалістів у нас є  достатньо, але ось щодо справжніх знавців своєї справи в електрозварюванні, то фахівцем номер один є Ярослав Лопушинський.

Познайомитися і переговорити з Ярославом Петровичем під час його роботи не вдалося. Спочатку він, як мені повідомили в цеху, чаклував над теплообмінником, а потім його терміново відрядили на новозбудовану установку з виробництва оксиду пропілену. Тож зустрілися ми під час перерви робочої зміни, коли він прямував у кімнату відпочинку.

Високе визнання своєї праці сприйняв дуже спокійно і водночас гідно.

– Суперспеціалістом себе не вважаю, – розповідає він, – але своєю працею завжди дорожив і все робив для того, аби її результати були якнайкращі… Чому обрав професію електрозварника? Бо захопився зварюванням завдяки батькові, який був бригадиром ремонтників на заводі «Техмаш» за часів «Оріани». На цьому ж підприємстві і я ще в 1988 році розпочав свою трудову діяльність після закінчення Калуського ВПУ №7. А ось професійних навиків, так би мовити, тонкощів цієї роботи, мене навчив майстер училища Василь Гутак, з яким, до речі, довелося у свій час навіть працювати на тому ж таки «Техмаші».

Після того, як на заводі відбулися структурні зміни, Ярослав Лопушинський працевлаштувався у ремонтно-механічний цех олефінового виробництва. Працював там до 2007 року, а потім у пошуках кращих заробітків розрахувався і впродовж кількох років трудився на будовах у багатьох містах України та за її межами…

– Сьогодні мене часто запитують, чому я зі своїми знаннями професії та досвідом ще досі в Україні, – продовжує Ярослав Петрович. – А я їм відповідаю, що вже був там і знаю, ким мене там вважали. Заробітчанином! І зовсім інше, коли працюєш дома, просипаєшся і живеш в рідному місті, яким став для мене Калуш, бачишся щодня зі своїми рідними, друзями… То хіба це можна чимось замінити?

Ми ще  якийсь час спілкувалися з Ярославом Петровичем. І мені впало у вічі те, що за весь час нашої розмови він залишався спокійним, урівноваженим і … поважним.

Анатолій Гайовий.

22.10.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]