Від слюсаря до майстра – за три роки
Від слюсаря до майстра – за три роки
Саме таким є кар’єрний ріст Василя Марійчина – майстра з ремонту устаткування цеху з виробництва вуглеводнів виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».
Його ми помітили здалека. Атлетичний, з привітною усмішкою, він відразу викликав довіру та впевненість у тому, що такі люди і спеціалісти ніколи не підведуть.
– На підприємстві я працюю з 2017 року – розповідає Василь. – Прийшов сюди на робоче місце слюсаря. До цього кілька років пропрацював майстром в одному з міських «жеків». Однозначно робота в «КАРПАТНАФТОХІМі» є набагато перспективнішою і, що немаловажно, тут вищою є зарплата.
Імпонує також хороша можливість для кар’єрного росту. Зараз я вже працюю майстром і займаюся налагодженням обладнання відділення оксиду пропілену цеху з виробництва вуглеводнів.
Молодий чоловік продовжує дивувати, зазначивши, що ті речі, які в роботі є найважчими, є водночас і найцікавішими:
«Певний час я працював майстром чергової бригади ремонтного цеху. Там робота була більш одноманітна. А зараз потрібно більше уваги приділяти вивченню нового обладнання, вести документацію. Кожен різновид обладнання має свій технічний паспорт, звідки в основному й черпаю інформацію: коли слід його ремонтувати, проводити технічні огляди і т. д. Вивчаючи її, знаходиш багато нюансів в роботі обладнання, а це завжди цікаво і захоплює».
В. Марійчин наголошує, що він відчуває потребу підвищувати свої професійні навики, особливо зараз, коли працює на новій установці. Адже ця робота потребує постійного самовдосконалення.
У впровадженні в експлуатацію нового виробничого об’єкта майстер бачить багато позитивних моментів.
– Звісно, я не можу сказати, наскільки рентабельна нова установка, – підсумовує Василь Марійчин. – Це – справа економістів. Але приємно, що на нашому заводі відкриваються нові відділення, реалізуються нові проєкти. Загалом це перспективно й добре для громади Калуша, оскільки створюються нові робочі місця. Добре, що на підприємстві дбають про його розвиток, даючи таким чином для жителів нашого міста та району.можливість мати хорошу роботу…
Не просто було вмовити Василя на фотосесію на фоні корпусів його виробництва. Спочатку віджартовувався, але, зрештою, погодився, зазначивши, що і дружині та його двом синам буде приємно побачити його таким, яким він є на підприємстві.
Ірина САВКА.
Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]
Все обладнання та комунікації технологічних цехів звільнено від продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання знаходиться у належному технічному стані. Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому стані. В структурних підрозділах підприємства розроблено регламенти, які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]