ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Від слюсаря до майстра – за три роки

Саме таким є кар’єрний ріст Василя Марійчина – майстра з ремонту устаткування цеху з виробництва вуглеводнів  виробництва етилену і поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Його ми помітили здалека. Атлетичний, з привітною усмішкою, він відразу викликав довіру та впевненість у тому, що такі люди і спеціалісти ніколи не підведуть.

– На підприємстві я працюю з 2017 року – розповідає Василь. –  Прийшов сюди на робоче місце слюсаря. До цього кілька років пропрацював майстром в одному з міських «жеків». Однозначно робота в «КАРПАТНАФТОХІМі» є набагато перспективнішою і, що немаловажно, тут вищою є зарплата.

Імпонує також хороша можливість для кар’єрного росту. Зараз я вже працюю майстром і займаюся налагодженням обладнання відділення оксиду пропілену цеху з виробництва вуглеводнів.

Молодий чоловік продовжує дивувати, зазначивши, що ті речі, які в роботі є найважчими, є водночас і найцікавішими:

«Певний час я працював майстром чергової бригади ремонтного цеху. Там робота була більш одноманітна. А зараз потрібно більше уваги приділяти вивченню нового обладнання, вести документацію. Кожен різновид обладнання має свій технічний паспорт, звідки в основному й черпаю інформацію: коли слід його ремонтувати, проводити технічні огляди і т. д. Вивчаючи її, знаходиш багато нюансів в роботі обладнання,  а це завжди цікаво і захоплює».

В. Марійчин наголошує, що він відчуває потребу підвищувати свої професійні навики, особливо зараз, коли працює на новій установці. Адже ця робота потребує постійного самовдосконалення.

У впровадженні в експлуатацію нового виробничого об’єкта   майстер бачить багато позитивних моментів.

– Звісно, я не можу сказати, наскільки рентабельна нова установка, – підсумовує Василь Марійчин. – Це – справа економістів. Але приємно, що на нашому заводі відкриваються нові відділення, реалізуються нові проєкти. Загалом це перспективно й добре для громади Калуша, оскільки створюються нові робочі місця. Добре, що на підприємстві дбають про його розвиток, даючи таким чином для жителів нашого міста та району.можливість мати хорошу роботу…

Не просто було вмовити Василя на фотосесію на фоні корпусів  його виробництва. Спочатку віджартовувався, але, зрештою, погодився, зазначивши, що і дружині та його двом синам буде приємно побачити його таким, яким він є на підприємстві.

Ірина САВКА.

24.12.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]