ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Іван Дзуль: «Я задоволений, що спортивний рік для мене завершився перемогою»

Чергову медаль найвищого ґатунку додав до своєї домашньої колекції нагород ветеран спорту, провідний фахівець відділу безпеки та режиму ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Дзуль. Він став чемпіоном України з важкої атлетики серед ветеранів, встановивши рекорди в новій для себе ваговій категорії.

– Я задоволений, що 2018-ий спортивний рік для мене завершився участю й перемогою на чемпіонаті України з важкої атлетики серед ветеранів, який 12-14 жовтня проходив в Миколаєві Львівської області, – коментував Іван Васильович свій черговий успіх у ветеранському спорті. – Від початку року ці змагання переносилися по декілька разів, тому постійно підтримувати свою спортивну форму й інтенсивно займатися на тренуваннях було трохи складно.

В літній період відновив заняття з легкої атлетики, але мені так і не вдалося виступити на чемпіонаті України з цього виду спорту, хоча непогано був підготовлений і міг претендувати на призові місця. Та сталося так, як сталося.

До речі, цей чемпіонат України з важкої атлетики був цікавий тим, що з вересня світова важка атлетика перейшла на нові вагові категорії. Раніше я виступав у категорії до 77 кг, а тепер випробував свої можливості у категорії до 73 кг. І цей виступ вдався. У ривку і поштовху ефективно використав по три спроби. В підсумку здобув звання чемпіона України з результатом у двоборстві 188 кг. При цьому встановив нові рекорди для цієї вагової категорії у віковій групі 55+ (ривок 83 кг, поштовх – 105 кг, сума двоборства – 188 кг).

Зрозуміло, що така сума не буде достатньою для перемоги на міжнародних змаганнях. Але в мене є достатньо часу для підготовки до них. Буду підкорювати суму двоборства 200 кг. Такого результату, гадаю, буде достатньо, щоб боротися за призові місця на чемпіонаті світу в Канаді та чемпіонаті Європи у Фінляндії, які проводитимуться в 2019 році.

Підготував Василь ТКАЧУК.

22.10.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]