ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

В інженерів та майстрів рівень знань з охорони праці перевірили. На черзі – новоприйняті працівники.

   В одному з попередніх номерів «НК» інформувалося про зміни в підході до навчання працівників «КАРПАТНАФТОХІМу». Так, зокрема, йшлося про те, що на підприємстві власними силами проводять навчання з охорони праці.

   – Згідно з відповідним наказом генерального директора підприємства, розповіла редакції «НК» провідний фахівець-керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, та керуючись типовим положенням про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці, ми розробили своє положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці для працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», тематичний план та програму навчання. – Простіше кажучи, підприємство взяло на себе зобов’язання проводити навчання працівників з питань охорони праці. Раніше нафтохіміки ці навчання проходили у навчально-курсовому комбінаті нашого міста.

   Відповідно тепер щомісяця розробляється план-графік навчань, який розсилаємо в усі структурні підрозділи підприємства. Так, приміром, на виконання  розпорядження керівництва підприємства, з 13 по 17 травня в «КАРПАТНАФТОХІМі» проводилися навчання без відриву від виробництва з питань охорони праці для 33 інженерно-технічних працівників: майстрів змін, старших майстри змін, начальників дільниць, провідних інженерів, електромеханіків та в. о. майстрів з різних структурних підрозділів та інших. Усі вони успішно пройшли перевірку знань перед членами кваліфікаційної комісії.

   Наступне навчання з питань охорони праці проходитиме з 27 по 31 травня. У ньому братимуть участь новоприйняті працівники.

   Насамкінець варто зауважити, що за словами І. Білецької, окрім навчань з питань охорони праці, підприємство власними силами проводить навчання з підвищення кваліфікації майстрів. Також організовуються навчання цільового призначення з вивчення нового або спеціального обладнання з курсу «Організація і безпечне проведення газонебезпечних робіт», з вивчення правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів, з пожежно-технічного мінімуму, з правил технічної експлуатації установок очистки газу.

     Тетяна ЯНІЦЬКА.

24.05.2019

А за родинним столом вони всі стають залізничниками

На моє прохання про зустріч із такою родиною, де професія залізничника передається з покоління в покоління, начальник залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Микола Хома щиро усміхнувся: «Знаєте, ваші слова змусили мене задуматися, адже сьогодні таких трудових династій у нас близько десяти. І всі вони заслуговують на те, аби про них дізналися читачі зі шпальт газети. Так, […]

Головами екзаменаційних комісій у коледжі були спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

По-справжньому гарячий період після посиленого карантинного режиму переживав нещодавно колектив Калуського політехнічного коледжу. Спочатку студенти-випускники відділення «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» захищали свої реальні дипломні проєкти, а вже минулого тижня разом із випускниками інших п’яти спеціальностей вони складали державний іспит. – Хочу з цього приводу сказати, – розповідає директор навчального закладу Петро Гринькевич, – що захист […]