ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Установку планово зупинили для очистки та промивки обладнання»

Вранці 5 травня, згідно з наказом генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка, було зупинено для проведення заздалегідь запланованих робіт з очистки та промивки обладнання установку з виробництва етилену.

Про те, з чим пов’язано ведення таких робіт, хто буде їх виконавцями журналіст «НК» поцікавився у начальника виробництва етилену і поліетилену Івана Федоріва.

– Почну з того, що такі профілактичні роботи з метою забезпечення надійності експлуатації обладнання в літній період проводяться вже третій рік поспіль і підтвердили свою ефективність, – розповідає Іван Михайлович. – Хочу також сказати, що під час останнього зупинкового ремонту усіх виробництв нашого підприємства, що проводився в жовтні 2020 року, ми теж виконали значний обсяг робіт з чистки та промивки водою під тиском значної частини теплообмінного обладнання наших цехів. Цього разу плануємо очистити і промити 26 габаритних теплообмінників у цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу і ще три в цеху з виробництва вуглеводнів.

Це стосується того теплообмінного обладнання, яке постійно перебуває в технологічному процесі. Але в нас є ще й таке, яке ми можемо, так би мовити, відсікати від нього і проводити поетапну  чистку та промивку обладнання. Тож ще до зупинки установки ми в березні очистили та промили 13 одиниць теплообмінного обладнання у згаданих вище цехах.

Виконуватимуть роботи з відкриття та закриття теплообмінного обладнання, їх ревізії та чистки бригади івано-франківського підприємства «Станіслав-Монтаж», ремонтного управління нашого підприємства, Гребінківського машинобудівного заводу з Київщини, а з очистки трубопроводів – калуського підприємства «УБА» (Українська будівельна асоціація).

Що стосується робіт з гідроструменевого очищення (промивки) внутрішніх поверхонь труб теплообмінного обладнання, то їх виконуватимуть спеціалісти товариств «ГІДРОСЕРВІС» з Києва й «ЕНРЕМО» зі Львова.

– Скільки триватимуть ці профілактичні роботи в цехах установки етилену і які з них ви вважаєте найважливішими?

– Усі роботи з очистки, промивки та профілактики обладнання слід буде виконати за п’ять днів, бо вже 11 травня ми маємо ввести установку в дію й отримати продукцію – етилен. Зважаючи на такі стислі терміни, ремонтники працюватимуть позмінно.

Значна увага в ході запланованих робіт буде приділена пірогазовому компресору та забезпеченню його надійної роботи. До виконання профілактичних робіт, окрім технологічного персоналу цеху піролізу, компримування та поділу пірогазу, ми знову залучили спеціалістів товариства «Технолог» з м. Суми. Саме бригадам цього підприємства доручено виконати роботи з відкриття компресора, перевірки стану його корпуса, ротора й інших вузлів, а в разі виявлення полімеризації – очистити від неї.

– Які роботи будуть у цей період виконані в інших підрозділах виробництва?

– Зважаючи на короткочасність зупинки цехів установки з виробництва етилену, ми не припинятимемо роботу цеху з виробництва поліетилену, адже маємо достатньо етилену в ємностях для забезпечення його роботи.

В інших підрозділах виробництва, зокрема в цеху розливу вуглеводнів та на установці з виробництва піротолу, будуть виконані необхідні профілактичні роботи та проведено технічних огляд обладнання.

– Якого результату очікуєте після виконання запланованих робіт?

– Передусім бездоганної роботи пірогазового компресора і що він зможе після цього працювати без зупинки рік-півтора. Також сподіваюся, що довго й надійно працюватиме після  очищення все теплообмінне обладнання установки.

Розмову вів Анатолій Гайовий.

07.05.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]