ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Установка з випуску поліетилену працює на повних потужностях

Наступного року колектив установки з виробництва поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» святкуватиме 25-літній ювілей з часу введення її в дію.

За цей немалий період відбулися зміни в самому колективі. Хоча є ще тут достатньо й тих, хто освоював установку та виводив її на проєктні потужності. Але попри роки та всі зміни, установка, генеральним підрядником будівництва якої була німецька фірма «Лінде», залишається й досі взірцем стабільності виробництва та високої культури праці. Хоча й для колективу такого виробництва були моменти, коли з тих чи інших причин доводилося зупиняти випуск продукції, а обладнання законсервовувати.

– Про причини зупинки всіх виробництв товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» у період 2012-2017 років уже всім відомо, – розповідає заступник начальника виробництва етилену і поліетилену Ярослав Шепіда, – однак на початку вже 2020 року через вкрай несприятливу ситуацію на ринку нафтохімічної продукції, коли ціна на нафтогазову сировину була майже на рівні готової продукції, установку з випуску поліетилену довелося зупинити, а обладнання законсервувати.

– Але ця зупинка була нетривалою?

– 20 березня установка знову запрацювала разом з усіма виробництвами нашого підприємства. Їх зупинка, як відомо, була тоді планова й пов’язана з необхідністю очистки та промивки теплообмінного й іншого обладнання.

Що стосується можливості відновлення роботи колективу цеху з виробництва галоїдопохідних етилену, їх полімерів і співполімерів, який обслуговує установку з випуску поліетилену, то його повноцінна робота стала можливою завдяки поліпшенню ситуації на ринку полімерної продукції.

Як пройшов пуск установки після розконсервації?

– Завдяки ефективній роботі з підготовки технологічних систем установки пуск обладнання відбувся, як завжди, без проблем. І хоча через консервацію реактора полімеризації та іншого обладнання довелося виконати ряд додаткових пускових операцій, але вже через кілька годин установка запрацювала, а наступного дня тут знову почали виробляти товарну продукцію.

Хочу з цього приводу наголосити, що за цими словами криється напружена праця та вміння всього технологічного персоналу цеху на чолі з його начальником Володимиром Дейнекою, заступниками та начальниками відділень. Ефективна робота установки поліетилену – це також заслуга спеціалістів служб головного інженера підприємства.

Якою є нині ситуація з виробництва та реалізації поліетилену?

– Установка працює на повних потужностях і якихось передумов для зменшення цього навантаження немає.

Не існує також проблем і з реалізацією поліетилену. Вантажимо його нині на автомобільний транспорт і на залізничні платформи. А споживачам нашої продукції є підприємства України, ближнього зарубіжжя, а також країн Європейського Союзу.

– Чи планується щось нове впровадити, аби поліпшити роботу установки?

– Хочемо якомога швидше відгукнутися на потреби ринку щодо випуску нових марок поліетилену, який би мав ширшу географію застосування. На сьогодні наш поліетилен в основному використовується в харчовій промисловості та для виготовлення різноманітних господарських товарів. Тому нині спеціалісти цеху та управління підприємства докладають зусилля, щоб налагодити випуск нових різновидів поліетилену.

Розмову вів Анатолій ГАЙОВИЙ.

На знімку: начальник цеху Володимир Дейнека.

08.05.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]