ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Учні змагаються за призи профкому «КАРПАТНАФТОХІМ»

До Дня св. Миколая у ФСК «Нафтохімік» організували проведення традиційних двох дитячих турнірів на призи об’єднаної організації профспілки «КАРПАТНАФТОХІМ» і сервісних служб – з волейболу та настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Калуської міської ради.

Цьогоріч у волейбольному турнірі, який стартував 26 листопада, беруть участь команди Калуської гімназії ім. Дмитра Бахматюка, двох ліцеїв та шістьох загальноосвітніх шкіл І-ІІІ ступенів. Програмою передбачено провести змагання в одне коло з визначенням переможця та призерів турніру за найбільшою кількістю набраних очок.

– Цього разу до участі у волейбольному турнірі було вирішено запросити тільки учнів старших класів міських навчальних закладів та не задіювати до нього команди шкіл І-ІІ ступенів, щоб суперники відповідали один одному за віком та не мали в цьому сенсі певних переваг над молодшими волейболістами, – пояснював такий формат змагань їх головний суддя – голова ФСК «Нафтохімік» Богдан Войтович. – Також дев’ять команд ми не ділили на групи, тому відповідно не буде півфінальних матчів, фіналу та поєдинку за третє місце. В боротьбі за чемпіонське звання та призові місця турніру кожна з них зіграє по 8 матчів. Загалом у спортзалі ФСК «Нафтохімік» буде проведено 36 ігор. З них 14 уже відбулися. Наразі лідирує команда ЗОШ №5, яка отримала п’ять перемог у п’яти зіграних матчах. Друге і третє місця посідають відповідно команди ліцею №2 і ліцею №10.

Останнім змагальним для юних волейболістів днем буде 17 грудня. Тоді і завершиться турнір з настільного тенісу, який стартував 3 грудня.

На всіх учасників змагань з волейболу і настільного тенісу очікують солодкі призи. Найкращі волейбольні команди будуть нагороджені кубками, медалями і волейбольними м’ячами, а три визначені кращі гравці турніру отримають цінні призи.

Переможці і призери турніру з настільного тенісу будуть визначатися окремо серед юнаків і дівчат та відзначатимуться грошовими винагородами.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

06.12.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]