ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Учні міста відвідали «КАРПАТНАФТОХІМ»

Юних калушан вразили очисні споруди підприємства

У вівторок, 6 лютого, з екскурсією на підприємстві побувала група учнів Калуської спеціальної загальноосвітньої школи для дітей зі зниженим слухом та НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10-ліцей». Учнів 8-11 класів та супроводжуючі їх вчителі мали змогу ознайомитися із роботою цеху нейтралізації та очищення промислових стічних вод.

Слід зазначити, що вибір місця екскурсії був не випадковим з декількох причин. По-перше, у спеціалізованій школі для дітей зі зниженим слухом зараз проходить тиждень природничих наук. Вивчаючи тему «Вода і людина» учні в реальності змогли побачити, яким чином відбувається очистка води. По-друге, із учнів спеціалізованої школи для дітей зі зниженим слухом та НВК «ЗОШ №10-ліцей» створено команду, яка братиме участь у конкурсі з робототехніки, що проводиться компанією Lego.

Як зазначено на сайті турніру, FIRST LEGO League (FLL) – освітня STEM-програма для дітей 9-16 років. Трьома ключовими аспектами FIRST LEGO League є робототехніка, дослідження та лідерство. Використовуючи набори LEGO Mindstorms, кожна команда спроектує, сконструює та запрограмує повністю автономного робота для змагання на спеціальному полі. Також діти досліджуватимуть тему поточного року, виберуть актуальну проблему світового значення та будуть винаходити її інноваційне рішення. Беручи участь в FIRST LEGO League, діти вивчають програмування, концепції створення роботів, розвивають навички проведення наукових досліджень та лідерські якості. Першим етапом у межах цього турніру є «Проект» – завдання, що передбачає дослідження та пошук учнями інноваційних ідей для вирішення реальної проблеми, актуальної в усьому світі.

Як пояснила одна з вчителів-керівників команди – вчитель хімії Юлія Кузів, у дітей виникла ідея зібрати у межах Калуша та Калуського району проби води та визначити, де і яка вода може бути корисною для людей, що страждають від різноманітних хвороб. За отриманими результатами планують навіть видати буклети, в яких будуть описані результати їхнього дослідження.

З огляду на це, екскурсія на очисні споруди стала для дітей одним з кроків до кращого розуміння методики проведення очищення стічних вод, оскільки очисні споруди ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» призначені для механічної, фізико-хімічної та біологічної очистки господарсько-побутових і виробничих стічних вод міста Калуша та промислових підприємств.

Загалом екскурсія стала для учнів по-справжньому цікавою. Учень НВК «ЗОШ №10-ліцей» Віктор Добровольський з цього приводу зазначив:

«Мені дуже сподобалася екскурсія на очисні споруди. Найбільше мене вразило те, що наочно можна було побачити, як проходить очистка за допомогою мулу, бо раніше я про це нічого не чув, а багато хто говорив, що цей спосіб неможливий».

Вчителі і учні висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за можливість відвідати очисні споруди підприємства, а також за фінансову підтримку їх команди, яка буде брати участь у конкурсі з робототехніки.

Ірина САВКА.

12.02.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]