ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У цеху з виробництва хлорвінілу працювали спеціалісти фірми BASF

2 і 3 жовтня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» перебувала група спеціалістів німецького концерну BASF. Гості провели зустріч з керівництвом виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди, а також побували в цеху з виробництва хлорвінілу.

– Спеціалісти концерну BASF прибули до нас, – розповідає заступник начальника виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди з технічних питань Мирослав Герець, – у зв’язку з тим, що в цеху з виробництва хлорвінілу нині проходить процес переходу зі старого каталізатора оксихлорування на новітній виробництва саме компанії BASF. – І для того, щоб цей перехід відбувся з дотриманням всіх регламентних вимог виробника, було вирішено запросити технічних спеціалістів цієї фірми.

Спеціалісти концерну BASF провели обстеження реактора оксихлоруванння та зафіксували всі технологічні параметри його роботи. На основі отриманих даних вони надали нам відповідні рекомендації, які керівництво і персонал цеху врахують у ході експлуатації установки. Але в основному впродовж цих двох днів ми спільно з німецькими спеціалістами оптимізовували технологічний режим роботи реактора оксихлорування.

– ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» є одним із найбільших наших партнерів в регіоні, – наголошує менеджер з продажів концерну BASF у Східній Європі Іван Новошинський. – Ми ж є компанією, яка не лише продає хімічну продукцію, а й такою, що пропонує своїм партнерам новітні технології та рішення. Технічний супровід завжди входить у наш пакет послуг, а тому ми радо і оперативно відгукнулися на запрошення керівництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Сподіваюся, що наші рекомендації допоможуть вивести каталізатор в оптимальний режим роботи, а це відповідно стане запорукою надійної роботи установки та нашої подальшої співпраці.

Олег ПУКІШ.

На знімку: зі спеціалістами фірми BASF спілкується головний технолог виробництва ПХВСС і КС Ігор Михайлюк.

07.10.2019

Спеціалісти «КАРПАТНАФТОХІМу» взяли участь у міжнародному форумі з питання залізничних перевезень

10 жовтня у Києві відбувся ІІ міжнародний форум «Rail Cargo Business Forum», який став важливою подією для представників зі сфери залізничних перевезень та їх технологічних партнерів з  багатьох країн світу. У заході взяли участь і представники «КАРПАТНАФТОХІМу», зокрема, заступник начальника відділу з організації перевезень Андрій Шевчук, начальник відділу логістики Роман Крохта та начальник відділу інформаційно-технологічного […]

Представниця «КАРПАТНАФТОХІМу» взяла участь у міжнародній конференції з управління персоналом

10 жовтня у Києві відбулася четверта міжнародна HR–TECH конференція HR Digital HR UKRAINE 2019, в якій взяла участь заступник начальника відділу оплати праці і соціальних програм ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Оксана Крижанівська. – Організатори цієї щорічної конференції і виставки мали на меті продемонструвати керівникам успішних підприємств, їх відповідальним спеціалістам за управління та набір людських ресурсів (HR), найефективніші […]