ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У цеху «КАРПАТНАФТОХІМу» практикуватимуться троє студентів з Харкова

Як повідомлялося раніше на сторінках тижневика «НК», нафтохімічне підприємство зацікавлене в прийомі на роботу молодих спеціалістів. У товаристві задля заохочення молоді навіть діють спеціальні програми.

Зокрема, ще наприкінці минулого року з метою пошуку молодих кадрів, яких не вистачає на виробництвах, представники підприємства провели ряд зустрічей з ректорами вищих навчальних закладів України. Такий крок виявився успішним. Відтоді в «КАРПАТНАФТОХІМі» виробничу практику вже проходили студенти з Харкова, Дніпра та інших міст України.

Практиканти, які цього тижня приїхали на наше підприємство, вирішили пройти практику тут не за рекомендаціями викладачів університету, а послухавши відгуки своїх друзів, які раніше відважилися поїхати за сотні кілометрів від дому, щоб здобути необхідні практичні навики на калуському підприємстві.

Зі студентами Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Олексієм Борзикіним, Тетяною Плискою та Дмитром Гасаненком журналісту «НК» вдалося поспілкуватися саме тоді, як вони проходили відповідний інструктаж з охорони праці та техніки безпеки.

– Ми всі троє навчаємося на VI курсі університету за спеціальністю автоматизація електромеханічних систем, – розповідає дівчина. – Це – наша переддипломна практика і триватиме вона майже два місяці. Увесь цей період ми працюватимемо електромонтерами в цеху електропостачання.

– Можливо, ми б, чесно кажучи, й не наважилася поїхати так далеко від дому, але схвальні відгуки наших добрих знайомих Сергія Сенченка та Георгія Міщенка, які взимку проходили практику в «КАРПАТНАФТОХІМі», переконали нас, що якщо ми хочемо отримати гідні практичні вміння, то потрібно їхати сюди, – зізнається О. Борзикін. – Хлопці розказували, що на підприємстві експлуатується найсучасніше обладнання, а працівники без проблем діляться досвідом та навиками. – Крім того, наскільки мені відомо, то в подальшому тут можна й працевлаштуватися. Чим це не хороша перспектива для студента?

Ознайомитися з усіма виробничими процесами та своєю роботою в найближчий період практиканти ще не встигли, а от містом уже прогулялися.

– У Калуші в нас немає нікого з рідних і близьких, але всі ставляться до нас дуже привітно, – зауважує Д. Гасаненко. – Нас зустріли на вокзалі та поселили в гуртожиток з хорошими умовами. За дні перебування у Калуші ми вже встигли прогулятися містом. Те, що побачили, нам сподобалося.

Студенти-практиканти зізнаються, що наразі їм дещо страшно, адже теорія – це одне, а на практиці – інше, але вони сподіваються, що з підтримкою наставників їм вдасться впоратися з покладеними на них обов’язками.

До слова, магістранти не виключають, що в подальшому можуть і працювати в «КАРПАТНАФТОХІМі», а це свідчить про те, що співпраця з вищими навчальними закладами насправді стає продуктивною.

Насамкінець слід зазначити, що підприємство повністю фінансує витрати студентів, пов’язані з проходженням виробничої практики не за місцем їхнього проживання.

– Ми сплачуємо вартість проїзду студентів в обидва кінці, – розповідає провідний фахівець відділу роботи з персоналом Наталія Болецька. – Проживають вони в гуртожитку ВПУ №7, з яким ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уклало договір. Крім того, практиканти мають можливість безкоштовно харчуватися у їдальні на підприємстві та отримують зарплату за трудові години.

Тетяна ЯНІЦЬКА.

12.09.2018

На підприємстві працювали аудитори «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна»

Цього тижня у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» побувала група аудиторів компанії «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна». Вони проводили наглядовий аудит системи менеджменту якості на відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та системи екологічного менеджменту на відповідність вимогам стандарту ISO 14001:2015.  Під аудит підпадали 14 підрозділів підприємства. В ході перевірки зверталась увага передусім на виконання вимог та настанов щодо […]

Свято футболу вдалося,

На перехідний Кубок молодих спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виборола команда «Рятувальник-24» 7 липня на стадіоні в селі Вістова відбувся турнір з міні-футболу на Кубок «Молодих спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», в якому взяли участь чотири збірні із підрозділів нафтохімічного підприємства: «Управління-Плюс», «Управа-13», «ЕП-250», «ПХВС-КС» і команда з ДПРЧ-24, яка забезпечує охорону його об’єктів, – «Рятувальник-24». На відкритті турніру […]