ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» вперше в історії підприємства відбулися збори Союзу хіміків України Присутні керівники, науковці та експерти були вражені сучасністю його технологій та стабільною роботою виробництв.

18 травня вперше в нашому місті і його найбільшому промисловому підприємстві ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» відбулися збори Союзу хіміків України.

Їх офіційна частина проходила в приміщенні заводоуправління калуського підприємства. У зборах взяли участь президент Союзу хіміків України Олексій Голубов, народний депутат України, член комітету ВРУ з питань промислової політики та підприємництва Олександр Нечаєв, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов, голова ЦР профспілки працівників хімічних і нафтохімічних галузей промисловості  Василь Мойсюк, а також керівники майже 50 хімічних і нафтохімічних підприємств України, науковці вітчизняних науково-дослідних інститутів, представники влади міста, району та Івано-Франківщини.

Генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк, вітаючи учасників зборів підкреслив, що калуське підприємство було і є одним з важливих хімічних, а нині нафтохімічних комплексів нашої держави і визначальним для економіки  міста Калуша та Прикарпаття, а також подякував за ініціативу провести цей захід президенту Союзу хіміків України Олексію Голубову.

 У свою чергу Олексій Григорович, якому калуське підприємство добре відоме ще з початку 90-х років, коли тут впроваджувався інвестиційний проект з будівництва установки з виробництва поліетилену, а він тоді був першим заступником міністра промисловості України, відкриваючи збори Союзу хіміків, подякував керівництву ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» за можливість провести їх на підприємстві.

– За цей період завод зазнав суттєвих змін, – розповідав О.Голубов. – Так, зокрема, калійно-магнієвий комплекс припинив діяльність, а ряд інших підприємств стали самостійними. Об’єдналися лише виробництва нафтохімічного напрямку, які після п’ятирічного простою відновили свою діяльність і нині успішно працюють на повних навантаженнях.

– Головним завданням у ході пуску підприємства було подолати психологію людей, змусити їх повірити, що установки запрацюють. І керівництву підприємства це вдалося, – наголосив виступаючий.

За успішний пуск підприємства і нинішню його стабільну роботу Олексій Голубов нагородив найвищими відзнаками Союзу хіміків Івана Підсадюка та голову об’єднаного профкому підприємства Олега Кушлика.

Після цього учасники Зборів приступили до обговорення роботи Союзу хіміків України в останні роки. Директор ДП «Черкаський НДІТЕХІМ» Тамара Ковеня у своєму виступі ознайомила присутніх зі станом світового ринку на хімічну і нафтохімічну продукцію і яке місце в ньому посідає нині Україна.

– Ситуація в цілому не радує, – відзначила науковець, – адже за останні п’ять років експорт продукції вітчизняних підприємств впав майже в три рази. Натомість стрімко зростають імпортні поставки, що часто створює труднощі в роботі українським товаровиробникам.

Із ситуацією із забезпечення аграріїв України необхідними видами добрив присутніх ознайомив директор інформагентства «ІНФОІНДУСТРІЯ» Дмитро Гордійчук, а директор ДП «НДІ «Галургії» з Калуша Іван Костів ознайомив із ситуацією, що склалася в регіоні після завершення експлуатації шахти і Домбровського кар’єру заводу калійних добрив.

На зборах Союзу хіміків також виступили директор ТОВ «Хімічна технологічна компанія» Леонід Родін, президент компанії «АГРОНАФТОХІМ» Борис Коробко, народний депутат ВР «України Олександр Нечаєв, генеральний директор Федерації роботодавців України Руслан Іллічов та голова ЦР профспілки  працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України Василь Мойсюк.

Свій виступ перед учасниками та гостями зборів Союзу хіміків України голова ЦР галузевої профспілки розпочав з приємної місії – вручення Почесної грамоти переможця конкурсу серед підприємства хімічної і нафтохімічної галузей України генеральному директору ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івану Підсадюку та голові профспілки підприємства Олегу Кушлику.

За успішний пуск підприємства після тривалого простою працю колективу калуських нафтохіміків Василь Мойсюк назвав «славетною».

Даючи пояснення, чому саме колектив «КАРПАТНАФТОХІМу» став переможцем конкурсу він сказав:

– Бо пуск підприємства після такої перерви і вже майже річна робота виробництв на високих навантаженнях заслуговують на похвалу і нагороду. Дай Боже колективу й надалі радувати всіх нас високими результатами своєї праці.

Після прийняття звернення учасників зборів до Президента України з приводу ситуації з роботою підприємств хімічної і нафтохімічної галузей України, учасники зборів приступили до обрання нового складу керівництва Союзу хіміків України.

У ході голосування учасники зборів висловили повну підтримку обранню на наступні чотири роки президентом Союзу  Олексія Голубова. З ініціативи новообраного очільника Союзу хіміків України була введена посада віце-президента, яким став за результатами голосування президент корпорації АТ «Украгрохім-холдинг» Сергій Лісковський.

На завершення роботи зборів Іван Підсадюк на правах господаря запропонував їх учасникам та гостям екскурсію на виробництва етилену і поліетилену та полівінілхлориду суспензійного і каустичної соди, яку разом із керівниками цих виробництв провели заступник генерального директора Олександр Болецький та начальник технічного відділу підприємства Едуард Маслов.

Робота виробництв, сучасність їх технологій, високий рівень культури виробництв вразили гостей калуських нафтохіміків, про що вони відверто висловлювалися після завершення екскурсії.

 

«Відновлення роботи виробництв – позитив для економіки України і міста Калуша»

В інтерв’ю присутнім на зустрічі журналістам генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк відзначив, що підприємство є єдиним в Україні виробником такої хімічної і нафтохімічної продукції, як етилен, бензол, фракції С9, каустичної соди, а також поліетилену та полівінілхлориду суспензійного. В 2010 і 2011 роках на підприємстві було реалізовано два великих інвестиційних проекти, зокрема збудовано установки хлору і каустичної соди мембранним методом за технологією фірми UHDE (Німеччина), та з виробництва полівінілхлориду суспензійного за технологією теж німецької фірми Vinnolit.

Діюча нині в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» унікальна технологічна конфігурація дозволяє збалансувати матеріальні та енергетичні потоки щодо переробки вуглеводневої сировини, виробництва етилену та його переробки в полімери – поліетилен та полівінілхлорид суспензійний.

Пуск виробництв сприяв і поліпшенню ситуації у колективі підприємства, чисельність якого зросла на 680 чоловік і нині становить 2602 працівника. Протягом минулого року заробітна плата працюючих на підприємстві виросла на 52 відсотка. Зростає вона і в 2018 році і нині середня зарплата працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» становить понад 13 тисяч гривень.

– Відновлення роботи виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» має позитивне значення для економіки України, Прикарпаття і нашого міста Калуша, –  наголошував Іван Михайлович. – За підсумками 2018 року підприємство сплатить у бюджети всіх рівнів податків та обов’язкових платежів близько 257 млн гривень, з яких близько 150 мільйонів – у бюджет Калуша.

Тож ми раді наданій нам можливості прийняти на підприємстві учасників та гостей зборів Союзу хіміків України і готові поділитися своїм досвідом та методами роботи, нашими новими напрацюваннями.

Підготував Анатолій Гетьманчук.

19.05.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]