ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У місті сяятиме вогнями та 3-D ілюмінаціями головна ялинка міста, подарована ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

Цьогоріч головна новорічно-різдвяна ялинка в Калуші буде особливою та вперше – штучною. З бюджету міста кошти на її придбання не використовували. Спонсором виступило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Висота штучного новорічного дерева сягає 16 метрів, а на її верхівці сяятиме двометрова різдвяна зірка. Товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» придбало ялинку в одного з тернопільських виробників, який запропонував гарантійний термін її експлуатації – 8 років.

Представники виробника спільно з працівниками місцевих комунальних підприємств «Калушатодор» і «Міськсвітло» і розпочали 13 грудня монтаж головної ялинки міста на площі Героїв. Станом на день, коли готувався цей номер газети «НК», монтажники свою роботу завершили. А на штучну «лісову красуню» вже встановлювали ілюмінації в 3-D форматі. Всіма секретами щодо створення святкової новорічно-різдвяної атмосфери на площі Героїв влада міста не забажала передчасно поділитися. Але, як наголосив міський голова Андрій Найда, тут насправді буде прекрасне видовище з 3-D ілюмінаціями на ялинці й навколо неї. На площі працюватиме святковий новорічно-різдвяний ярмарок, на якому виставити на показ і продаж свої товари зголосилися як місцеві, так і приїжджі підприємці.

Для калушан та гостей міста нагадаємо, що відкриття новорічно-різдвяних свят за участю Львівського академічного духового театру «Воскресіння» та засвічення вогнів головної ялинки на площі Героїв відбудеться 19 грудня о 17.30.

Наш кор.

17.12.2021

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]