ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У місті сяятиме вогнями та 3-D ілюмінаціями головна ялинка міста, подарована ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

Цьогоріч головна новорічно-різдвяна ялинка в Калуші буде особливою та вперше – штучною. З бюджету міста кошти на її придбання не використовували. Спонсором виступило товариство «КАРПАТНАФТОХІМ».

Висота штучного новорічного дерева сягає 16 метрів, а на її верхівці сяятиме двометрова різдвяна зірка. Товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» придбало ялинку в одного з тернопільських виробників, який запропонував гарантійний термін її експлуатації – 8 років.

Представники виробника спільно з працівниками місцевих комунальних підприємств «Калушатодор» і «Міськсвітло» і розпочали 13 грудня монтаж головної ялинки міста на площі Героїв. Станом на день, коли готувався цей номер газети «НК», монтажники свою роботу завершили. А на штучну «лісову красуню» вже встановлювали ілюмінації в 3-D форматі. Всіма секретами щодо створення святкової новорічно-різдвяної атмосфери на площі Героїв влада міста не забажала передчасно поділитися. Але, як наголосив міський голова Андрій Найда, тут насправді буде прекрасне видовище з 3-D ілюмінаціями на ялинці й навколо неї. На площі працюватиме святковий новорічно-різдвяний ярмарок, на якому виставити на показ і продаж свої товари зголосилися як місцеві, так і приїжджі підприємці.

Для калушан та гостей міста нагадаємо, що відкриття новорічно-різдвяних свят за участю Львівського академічного духового театру «Воскресіння» та засвічення вогнів головної ялинки на площі Героїв відбудеться 19 грудня о 17.30.

Наш кор.

17.12.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]