ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У концертного залу з’явилися надії на краще майбутнє?

Вже п’ятнадцять років минуло з того часу, коли в місті майже вщент згоріла будівля концертного залу тоді ще Калуського училища культури. Ця сумна для багатьох калушан подія сталася 28 червня 2002 року. Після цього майже два роки вигляд концертною залу жахав людей своїм обгорілим виглядом. І лише в 2004 році на сесії Івано-Франківської обласної ради, зважаючи на клопотання виконавчого комітету Калуської міської ради, було прийняте рішення передати будівлю концертного залу з державного балансу в комунальну власність територіальної громади Калуша.
Міська влада тоді віднайшла кошти на відновлення даху, встановлення вікон та дверей, але гроші, як мовиться, пішли на вітер, адже через якийсь час частину вікон повибивали, а ще частину просто викрали. Таким чином, будівля концертною залу, на сцені якої виступало не одне покоління студентів Калуського училища культури, художніх учнівських та самодіяльних колективів й інших місцевих артистів, поволі стала перетворюватись у руїну. Вдалося врятувати її від знищення завдяки матеріальній підтримці з боку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». В рамках угоди про співпрацю, укладеної між підприємством та Івано-Франківською облдержадміністрацією, протягом декількох років нафтохіміки вкладали чималі кошти на проведення ремонтних робіт у цьому закладі. І, можливо, якби нафтохімічний комплекс не припинив свою виробничу діяльність через несприятливу економічну ситуацію, то концертний зал вдалося б ще тоді привести до ладу…
Після цього про вищезгадану пам’ятку архітектури влада міста чи то забула, чи просто не звертала уваги, хоча з бюджету виділялись кошти на реалізацію багатьох різних проектів, які викликали неоднозначну реакцію в калушан.
Та нещодавно знову з’явилися надії на краще майбутнє концертного залу. Ще наприкінці минулого року на відкритті кінозалу у ПК «Мінерал» міський голова Ігор Матвійчук повідомив, що невдовзі, можливо, вдасться провести реставраційні роботи у цьому закладі.
– Спільно з містом-побратимом Сеїні з Румунії ми готуємо конкурсний проект по програмі транскордонного співробітництва Європейського інструменту сусідства «Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020», – розповідає начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський. – У випадку перемоги в конкурсі плануємо залучити грант на реставрацію концертного залу, який знаходиться на вулиці Шевченка, 11. Румуни також хочуть реконструювати одну із пам’яток архітектури у своєму місті. До речі, наш проект передбачає не лише ведення ремонтних робіт. У перспективі обидва заклади мають стати мультикультурними центрами та співпрацювати між собою.
За словами Ю. Соколовського, у випадку виграшу в конкурсі Калуш може розраховувати на 360 тисяч євро. З них, за попередніми розрахунками, 250 тисяч євро буде спрямовано на реставрацію концертного залу, а решта коштів піде на закупівлю обладнання, проведення спільних заходів та ін.
– Якщо нам вдасться отримати цей грант Євросоюзу, ми матимемо три роки на виконання запланованої реставрації, – продовжує Ю. Соколовський. – А за час ремонтних робіт ми зобов’язуємося проводити з румунським містом-побратимом спільні заходи. До речі, у рамках проекту заплановано для нас закупити румунські народні музичні інструменти, а для них –наші. Загалом планів є багато, але поки що ми плідно працюємо, щоб отримати цей грант. До 15 вересня ми маємо подати всі необхідні документи, а результати конкурсу будуть відомі наприкінці року.
Для прийняття рішень, необхідних для подальших робіт з підготовки документів для конкурсу, 21 серпня відбулася позачергова сесія Калуської міської ради. Депутати найперше визначилися із правовим статусом концертного залу, передавши його на баланс управління культури, національностей та релігій Калуської міської ради. Також народні обранці дали дозвіл новому власнику на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на право постійного користування. А ще одноголосно було прийнято рішення про надання дозволу управлінню будівництва та розвитку інфраструктури міської ради на проведення будівельних робіт.
До слова, усі вищезгадані рішення депутати підтримали одноголосно, проте їх колега Ольга Єланіна під час обговорення зауважила, що хтось має нести відповідальність за втрачені кошти з міського бюджету, які вкладаються у ті чи інші об’єкти.
– Свого часу говорилося, що концертний зал готовий на 80%, а зараз там знову фактично руїни, – зауважила О. Єланіна. – У ремонт будівлі вкладалися гроші громади, «КАРПАТНАФТОХІМу», а ніхто не подбав про те, щоб зберегти вже зроблене. Хтось же має нести відповідальність за комунальне майно!
Тетяна КУРТАШ.

30.08.2017

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]