ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У колективі калуських нафтохіміків спостерігається тенденція до омолодження колективу

Про те, що керівництво ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та його засновники майбутнє підприємства, його розвиток тісно пов’язують із молодими спеціалістами, які працюватимуть у цехах та відділеннях, уже недноразово йшлося на сторінках «НК». Повідомлялося, приміром,  про участь спеціалістів підприємства в Дні кар’єри в Тернопільському національному університеті ім. І.Пулюя, розширення співпраці з Калуським політехнічним коледжем, Прикарпатським Національним університетом ім. В.Стефаника та іншими вищими навчальними закладами України.

А зовсім нещодавно в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», зокрема в його електротехнічному цеху, завершили свою виробничу практику студенти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».

Згідно із діючою на підприємстві програмою «Час ставати професіоналом з «КАРПАТНАФТОХІМом» калуські нафтохіміки шукають та пропонують й інші шляхи залучення молодих кадрів на підприємство.

Наскільки ефективною є ця робота і якою є сьогодні ситуація безпосередньо у виробничих підрозділах, ми поцікавилися у начальника цеху з виробництва поліхлорвінілової смоли  суспензійної Володимира Трояна.

– У 2010 році, тобто з часу експлуатації установки, в колектив тоді прийшло багато молодих спеціалістів, які виявили бажання працювати на сучасному виробництві, – розповідає Володимир Анатолійович, – але вже через два роки, коли підприємство було зупинено, більшість молодих людей у пошуках заробітку та перспектив кращого облаштування свого життя, розрахувалися з роботи. Тоді для нас головним було залишити на робочих місцях кістяк колективу, який у будь-який час міг запустити виробницство.

Як відомо, зупинка виробництв підприємства тривала майже п’ять років. Але нам все-таки вдалося зберегти основних спеціалістів, тих, хто не лише сам вміє і хоче  належно працювати, а й готовий навчити азів тої чи іншої професії нових працівників.

А потреба в них виникла відразу, як тільки стало відомо про початок ведення  робіт з підготовки обладнання до пуску. В цей період у колектив прийшло близько 50 нових працівників, більшість з яких молоді люди до 35 років.–

Тож на сьогодні, – резюмує свою відповідь начальник цеху, – із 133 працівників цеху, 63 – молоді спеціалісти, за якими майбутнє як нашого виробництва, так і підприємства в цілому.

Чи  показовою є ситуація в колективі цеху з виробництва ПХВСС щодо молодих спеціалістів на фоні всього товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» ми поцікавилися у заступника генерального директора Ігоря Мацьківа.

– Ситуація майже аналогічна, – розповідає Ігор Михайлович. – У даний час спостерігається тенденція до омолодження колективу. Цьому сприяє як впровадження на підприємстві програми залучення молоді, так і надійна робота виробництв, зростання рівня заробітної плати працюючих й інших соціальних гарантій. Керівництво підприємства готове всіляко сприяти тим  молодим людям, хто хоче стати справжнім професіоналом.

Підготував  Анатолій  Гайовий.

На знімку: за роботою в операторній цеху апаратники полімеризації Петро  Іжакевич та Андрій Паньків.

Від редакції. Коли матеріал був підготовлений до друку стало відомо, що в минулі вихідні в Харкові на запрошення ректорату Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» побували провідний фахівець відділу роботи з персоналом Наталія Болецька та заступник начальника технічного відділу  ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Андрій Андріїв, які взяли участь у заходах з приводу працевлаштування за спеціальностями випускників цього ВНЗ

.За словами Н. Болецької, активність та зацікавленність  студентів нашим підприємтсвом була значною, що, звістно, дуже тішило. Представники підприємства  зустрілися із випускниками, поділилися з ними інформацію про «КАРПАТНАФТОХІМ», ознайомили з положеннями програми залучення молодих кваліфікованих спеціалістів, відповіли на багато запитань та запросили   приєднатися до їх професійного колективу

23.04.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]