ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» вживають заходи із запобігання поширенню коронавірусу

У ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», яке є підприємством з високим ступенем соціальної відповідальності, з метою попередження можливого розповсюдження коронавірусу COVID-19 та у зв’язку із введенням урядом карантину на території України, вжито такі додаткові запобіжні заходи:

– обмежено направлення працівників у службові відрядження;

– рекомендовано працівникам обмежити поїздки з особистих причин за кордон та в межах  України, а також уникати контактів з особами, які прибули із-за кордону;

– керівників структурних підрозділів, майстрів змін зобов`язано в разі виявлення працівників з симптомами гострого респіраторного захворювання (кашель, лихоманка, утруднення дихання, кон’юнктивіт) забезпечити їх термінове направлення в медичні пункти підприємства або інші медичні заклади для встановлення діагнозу.

Також генеральний директор підприємства звертає увагу працюючих на те, що всі заходи та наради, які потребують зібрання  великої кількості людей, будуть скасовані або перенесені, а тих робітників, які можуть виконувати свої функціональні обов’язки віддалено, буде тимчасово переведено на домашній режим роботи

В «КАРПАТНАФТОХІМі» закликають підприємства-партнерів також вжити заходи з метою попередження розповсюдження коронавірусу, а співгромадян відповідально ставитися до власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

А ще, як повідомив редакції газети «Нафтохімік-Калуш» начальник адміністративно-господарського відділу Іван Сорохтей, з метою запобігання поширенню інфекційного вірусу в приміщеннях підприємства буде забезпечено посилене вологе прибирання з використанням миючих та дезінфекційних засобів та систематичне провітрювання, обробка поверхонь, місць контакту рук відвідувачів (ручки дверей, місць сидіння, раковини тощо) спиртовмісними дезінфекційними засобами, мінімізовано ручне миття посуду в їдальнях та кімнатах прийому їжі та буде  вжито ряд інших відповідних заходів захисту та профілактики.

 

17.03.2020

Навчання – дистанційне, але вимоги до знань не змінилися

Минулий тиждень був насичений як для працівників відділу роботи з персоналом, так і багатьох інших підрозділів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» щодо організації та участі у дистанційних навчаннях зі спецдисциплін підконтрольних Держпраці України. Так, приміром, з 16 по 23 вересня в такому режимі провели навчання для групи калуських нафтохіміків викладачі ТОВ «НКК-Калуш» зі спецкурсу «Правила охорони праці під […]

Мирослав Герець: «Інженер-технолог на промисловому підприємстві мусить бути й винахідником»

На посаду заступника начальника виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної і каустичної соди з технічних питань його призначили в 2018 році. Але за цей доволі короткий період, що минув відтоді, коли Мирослав Герець вперше зайшов до свого робочого кабінету, в ньому встигли побачити не лише молоду людину, котра справляється зі своїми новими обов’язками, а й справжнього професіонала […]