ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» впроваджють дуальну освіту

Така форма здобуття освіти передбачає поєднання студентами теоретичної підготовки у закладах освіти з практичною – на робочих місцях підприємств задля набуття відповідних професійних навиків. У багатьох країнах світу цей підхід до навчання вже давно не є новим, а в Україні він почав набирати популярності порівняно недавно.

Як розповіла керівниця групи з організації навчання та розвитку персоналу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька, на підприємстві цей новий напрямок роботи, пов’язаний з впровадженням дуальної освіти, активно розвивається. Основними завданнями є підвищення якості підготовки фахівців, зближення освіти з вимогами і потребами кадрів на підприємстві, посилення ролі та впливу роботодавця на освіту, підвищення мотивації до навчання серед студентів, ріст рівня зайнятості молоді, скорочення адаптаційного періоду випускників на роботі, підвищення конкурентоздатності працівників.

Для досягнення цього передбачається підписання тристоронньої угоди між закладом вищої освіти, підприємством та студентом. Теоретична частина підготовки молодого фахівця буде проходити на базі освітньої установи, а практична – на робочому місці в підрозділах підприємства. Таким чином здобувачі вищої освіти поєднають навчання та стажування на підприємстві.

Нагадаємо, що ще весною цього року між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу була укладена угода про співпрацю. І сьогодні працівники відділу персоналу працюють з фахівцями Інстититу інженерної механіки цього університету щодо залучення підприємства до дуальної освіти. Передбачається, зокрема, що на калуському підприємстві майбутні інженери-механіки освоюватимуть практичні навики своєї професії і в майбутньому для «КАРПАТНАФТОХІМу» вони стануть потенційними кваліфікованими працівниками після закінчення навчання.

05.11.2021

«Цьогоріч будівлі та об’єкти «КАРПАТНАФТОХІМу» підготовлено до зими краще, ніж будь-коли»

З початку року було виконано значний обсяг робіт з підготовки підприємства до належної роботи в осінньо-зимовому періоді. Про це наголосив у розмові з журналістом «НК» начальник відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Стефанюк. – Цього року будівлі та об’єкти підприємства підготовлено до зими краще, ніж будь-коли, – зауважує Володимир Васильович. […]

Корпорація OSTCHEM хоче співпрацювати з «КАРПАТНАФТОХІМом»

Згідно з домовленістю із керівництвом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», 10 листопада з ознайомлювальним візитом на підприємстві побувала делегація Хімічного виробництва підприємств мінеральних добрив азотної групи OSTCHEM, очолювана його директором Сергієм Павлючуком. Після проведеного інструктажу з техніки безпеки для представників делегації, у складі якої, крім керівників з центрального офісу корпорації OSTCHEM, були керівники та спеціалісти її трьох дочірніх […]