ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» впроваджють дуальну освіту

Така форма здобуття освіти передбачає поєднання студентами теоретичної підготовки у закладах освіти з практичною – на робочих місцях підприємств задля набуття відповідних професійних навиків. У багатьох країнах світу цей підхід до навчання вже давно не є новим, а в Україні він почав набирати популярності порівняно недавно.

Як розповіла керівниця групи з організації навчання та розвитку персоналу ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Ірина Білецька, на підприємстві цей новий напрямок роботи, пов’язаний з впровадженням дуальної освіти, активно розвивається. Основними завданнями є підвищення якості підготовки фахівців, зближення освіти з вимогами і потребами кадрів на підприємстві, посилення ролі та впливу роботодавця на освіту, підвищення мотивації до навчання серед студентів, ріст рівня зайнятості молоді, скорочення адаптаційного періоду випускників на роботі, підвищення конкурентоздатності працівників.

Для досягнення цього передбачається підписання тристоронньої угоди між закладом вищої освіти, підприємством та студентом. Теоретична частина підготовки молодого фахівця буде проходити на базі освітньої установи, а практична – на робочому місці в підрозділах підприємства. Таким чином здобувачі вищої освіти поєднають навчання та стажування на підприємстві.

Нагадаємо, що ще весною цього року між ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» та Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу була укладена угода про співпрацю. І сьогодні працівники відділу персоналу працюють з фахівцями Інстититу інженерної механіки цього університету щодо залучення підприємства до дуальної освіти. Передбачається, зокрема, що на калуському підприємстві майбутні інженери-механіки освоюватимуть практичні навики своєї професії і в майбутньому для «КАРПАТНАФТОХІМу» вони стануть потенційними кваліфікованими працівниками після закінчення навчання.

05.11.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]