ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У «КАРПАТНАФТОХІМі» реалізується проєкт з провадження IP-телефонії

З 3 по 6 серпня начальник служби зв’язку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Андрій Гриців перебував у Києві, де на базі сертифікованого центру пройшов навчання з курсу Grandstream Solutions Grandstream Certified Specialist.

Про те, яка мета цього навчання і чи матимуть здобуті знання застосування на практиці, журналіст «НК» поцікавився в Андрія Ярославовича.

– Сьогодні в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» розпочато реалізацію  проєкту з впровадженням IP-телефонії – розповідає він. – З цією метою вже встановлені дві IP АТС станції в м. Калуш та м. Київ, що дозволить їм працювати як одна телефонна мережа, здійснювати набір телефонів між містами за звичайними 4-значними номерами, а також інтегрувати нові пристрої, мобільні телефони, звичайні аналогові телефони тощо.

Зазначена телефонія змонтована на обладнанні фірми Grandstream Networks, Inc, яка є провідним розробником і виробником інноваційних IP-телефонів і продуктів для широкосмугових IP мереж.

Варто зазначити, що ще донедавна оператори з побоюванням ставилися до використання IP-телефонії, вважаючи низьким рівень захищеності таких мереж. Але сьогодні вже можна говорити про те, що ІР-телефонія стала невід’ємною частиною управління бізнес-процесами. Пояснити це можна зручністю такого зв’язку, надійністю з високим ступенем шифрування і помірною вартістю IP-телефонії в порівнянні з аналоговим.

Для мене особисто навчання на курсах було корисним та необхідним тому, щоб набуті знання я міг передати іншим працівникам служби зв’язку. Важливе значення тут мало й те, що навчання передбачало, крім здобуття теоретичних знань, й практичні заняття з вирішенням завдань від проєктування до сценаріїв розгортання, встановлення та технічного обслуговування IP-телефонії. За їх результатами, до речі, були передбачені на англійській мові сертифікаційні іспити, які я успішно склав.

Наш кор.

13.08.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]