ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У Калуській ЦРЛ вже два тижня працює консультативна поліклініка

Як уже повідомлялося в одному з попередніх номерів «НК», з метою розширення медичних послуг для калушан і мешканців регіону, забезпечення людям можливості проконсультуватися з провідними лікарями стаціонару Калуської ЦРЛ адміністрацією цього закладу було прийнято рішення про відкриття консультативної поліклініки, яку розмістили на першому поверсі лікарні.

І ось нещодавно стало відомо, що поліклініка вже функціонує. Журналіст нашого тижневика минулого тижня побував у Калуській ЦРЛ, де зустрівся з першим заступником головного лікаря цього медичного закладу Валерієм Паляницею.

– Консультативна поліклініка нашої ЦРЛ працює з 10 жовтня, – розповідає Валерій Васильович. – Якихось урочистостей з нагоди цієї події не проводилося. Адже, по-перше, ми не знали, як на цю ініціативу відреагують пацієнти. Та й для нас таке відділення є новою справою, а тому хотілося, аби до нововведення спочатку звикли і люди, і медичні працівники. Хоча попередньо ми консультувалися з колегами з Івано-Франківської обласної  та міської лікарень, де такі поліклініки вже функціонують. Але все-таки була певна тривога з приводу того, чи «піде» нова справа.

– І що можете сказати з цього приводу тепер?

– Поліклініка запрацювала. Є вже її штат, у який входять старша медсестра Оксана Швед та медичні реєстратори Марія Ковальчук і Ольга Ломиш, які займається реєстрацією пацієнтів і фіксують всі призначення лікарів.

Хочу також сказати, що багатьом із них  цей новий вид послуг є зручним. Адже поліклініка розрахована як на тих хворих, хто потребує госпіталізації і має вже відповідне скерування з міської поліклініки, так і на тих (включаючи і мешканців сусідніх районів та міст), хто хоче самостійно проконсультуватися з лікарем певного профілю. До другої категорії входять також пацієнти, котрі потребують додаткового чи повторного обстеження. На основі своїх висновків лікарі поліклініки прийматимуть людей на стаціонарне лікування або ж надаватимуть рекомендації для амбулаторного лікування.

– Який графік роботи поліклініки і чи справді прийом у ній проводять провідні фахівці відділень?

– Поліклініка працює в усі робочі дні тижня з 8.30 до 16.00. Розміщена вона на першому поверсі лікарні неподалік приймального покою. Прийом у ній проводять відомі наші лікарі, зокрема лікар-нейрохірург Ігор Москалик, хірург Іван Собків, травматолог Зеновій Срібняк, пульмонолог Мар’яна Гаврилко, гастроентеролог Лідія Белей, невропатолог Вікторія Кирціянова, гінеколог Галина Самотовка, кардіолог Валентина Смолянська, уролог Ярослав Мороз, ендокринолог Галина Зелик, педіатр Любомира Данів, окуліст Ярослав Бук, ендоскопіст Богдан Токарчук.

Зважаючи на те, що всі вищеназвані лікарі є провідними фахівцями в стаціонарних відділеннях лікарні, то часто до пацієнтів консультативної поліклініки вони приходять після дзвінка старшої медсестри чи оператора, які тут перебувають постійно.

Хочу ще також повідомити, що плата за консультацію у зазначених вище фахівців становить 80 грн і проводиться вона через термінал.

– А як бути тим хворим, у кого виникла гостра потреба в лікуванні?

– Поки що такі пацієнти будуть госпіталізуватися за звичайною схемою. Тобто за скеруванням лікарів міської поліклініки, або за викликом швидкої медичної допомоги. Але вже в недалекій перспективі на базі приймального покою в нашій поліклініці зафункціонує відділення екстренної та невідкладної медичної допомоги, де його медичні працівники надаватимуть необхідну допомогу і самостійно прийматимуть рішення про госпіталізацію. Нині у кабінетах цього відділення ще ведуться ремонтні роботи, встановлюється обладнання, зокрема монітори й іншез метою визначення стану здоров’я пацієнтів та надання їм необхідної медичної допомоги.

Розмову записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

 

29.10.2018

Калуш у воді… Проливні дощі, які буквально накрили Прикарпаття та Калущину 20 травня, завдали чималої біди людям.

Такої повені наше місто не бачило з липня 2008 року. Тоді від стихії, яка вирувала три дні здебільшого в західних областях України, теж найбільше постраждала Івано-Франківщина. В 488 населених пунктах області стихія тоді призвела до підтоплень майже 23 тисяч житлових будинків. У річках Дністер та Прут, які протікають поблизу деяких населених пунктів, рівень води піднявся […]

Вибори на Калуському окрузі пройшли фактично без порушень

Голова Калуської окружної виборчої комісії територіального виборчого округу №85, до якого входять місто Калуш, Калуський, Рогатинський райони та частина Галицького району, Ігор Очкур у розмові з журналістом «НК» повідомив, що вибори на нашому окрузі пройшли без скарг, скандалів та грубих порушень. – Ці вибори були особливі тим, що людям довелося обирати Президента серед рекордної кількості […]