ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У Калуші з поліетилену «КАРПАТНАФТОХІМу» вироблятимуть унікальні труби

З відновленням у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виробництва поліетилену на сусідньому підприємстві «Калуський трубний завод» задумались над його використанням для випуску трубної продукції. В тому числі і з метою розширення асортименту труб з поліетилену. Декілька разів фахівцями двох підприємств обговорювалася ідея керівництва Калуського трубного заводу щодо організації виробництва поліетилену типу ПЕ-100, обробленого сажею. Однак для реалізації цього, можливо, навіть спільного проекту, потрібні досить великі затрати, які наразі невигідні підприємствам. Втім на Калуському трубному заводі все-таки знайшли прийнятний для них варіант налагодження виробництва нової трубної продукції з поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

– Передусім хочу зазначити, – говорить директор ТОВ «Калуський трубний завод» Андрій Найда, – що в останні роки в Україні особливо активізувались виробники, які використовують натуральний (незабарвлений) поліетилен для виробництва труб, вводячи сажу на стадії виробництва труби безпосередньо в екструдер. Іншими словами, вони використовують натуральний поліетилен виробництва ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і роблять з нього труби для водо- і газопостачання, що категорично заборонено чинними Державними стандартами України (ДСТУ). Вдаються такі виробники труб до порушення чинного законодавства в основному через постійне подорожчання сировини та збільшення попиту на трубну продукцію.

На жаль, можна констатувати факт, що більше половини водопровідних труб в Україні виробляються з натурального поліетилену. А труби з такої сировини не володіють необхідними експлуатаційними характеристиками, розрахованими для якісного матеріалу, тому можуть стати причиною аварій не тільки з матеріальними втратами, а й з людськими жертвами.

ТОВ «Калуський трубний завод» порівняно з іншими заводами-виробниками поліетиленових труб перебуває в кращих умовах щодо дистанції транспортування поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Однак ми не зловживаємо цією перевагою та не виробляємо більш дешеву й неякісну трубну продукцію з сировини, що не призначена для випуску труб для водо- і газопостачання. Відповідний поліетилен для цього закуповуємо в Саудівській Аравії, Італії та ін. країнах.

Але все ж тривалий час ми займалися пошуком можливостей застосування власне поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» у виробництві на нашому заводі певного виду труб, які б відповідали вимогам ДСТУ. Вивчався досвід західноєвропейських країн, аналізувалося обладнання, порівнювалися сучасні технології. Тому в 2018 році було обґрунтовано прийнято рішення про запуск нової технологічної лінії, призначеної для виробництва гофрованих труб «Корсіс» для безнапірної каналізації, «Електрокор» для протяжки електричних кабелів і «Перфоркор» – для дренажної каналізації. Ці труби будуть двошаровими, один з яких виготовлятиметься з поліетилену ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», що дозволено чинними документами.

Лінія, на якій випускатимуться вищезгадані труби, – виробництва Італії. Минулого тижня я відвідав білоруські підприємства з виробництва труб, де встановлені аналогічні лінії, з метою перейняти їхній досвід з випуску трубної продукції. Найближчим часом вже буде підписано контракт на придбання відповідного технологічного обладнання і з 2019 року в Калуші ми розпочнемо виробляти для України унікальні гофровані двошарові труби, використовуючи для цього калуський поліетилен.

Записав Василь ТКАЧУК.

На знімку: Андрій Найда поруч з білоруською гофрованою двошаровою трубою великого діаметру.

09.08.2018

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]