ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У Калуші відбувся перший інвестиційний форум

Хто та з якими намірами взяв у ньому участь?

З метою висвітлення інвестиційного та зовнішньоекономічного потенціалу, розвитку економіки, популяризації міста, а також активізації співпраці між суб’єктами господарювання Калуша та міською владою 10-11 вересня у Калуші пройшов інвестиційний форум «Калуш-інвест 2019».

У заході взяло участь більше сотні топ-менеджерів, економічних експертів, засновників бізнес-шкіл та інвесторів. Серед поважних гостей були не лише представники з України, а й з Туреччини, Польщі та Америки.

– Калуш, як і багато інших міст України, зараз відчуває брак інвестицій, тому завдяки цьому форуму ми хочемо популяризувати наше місто, представити широкому загалу його економічні можливості, інвестиційний та зовнішньоекономічний потенціал, – зазначив у вітальному слові міський голова Ігор Матвійчук. – Також ми послухаємо інвесторів, які вже мають вдалий досвід ведення бізнесу в нашому місті. Сподіваюся, що форум буде успішним, нам вдасться налагодити комунікацію з інвесторами і відповідно в майбутньому залучити в наше місто інвестиції.

– У Калуші сприятливий бізнес-клімат і наше місто має ряд переваг над іншими містами в Західній Україні, – додав начальник управління економічного розвитку Калуської міської ради Юрій Соколовський. – Зокрема, це такі, як розвинута інженерно-технічна інфраструктура, широкий спектр вільних земельних ділянок та виробничих майданчиків, наявність митного поста та кваліфікованої робочої сили, одні з найнижчих в області ставки єдиного податку. Крім того, у нас добре налагоджена співпраця місцевої влади та бізнесу та є успішний досвід діяльності підприємств з іноземними інвестиціями.

Презентуючи інвестиційний потенціал Калуша, Юрій Соколовський окремо зупинився на кожному із великих підприємств, які функціонують у місті та розповів про їх специфіку. Опісля цього присутні мали можливість подискутувати на теми розвитку індустріальних міст, інвестиційних можливостей та перспектив в Україні та світі, історії успіху інвесторів у регіоні та ін. Також на форумі відбулося представлення проекту інвестиційного паспорта Калуша, в якому міститься загальна інформація про інфраструктуру міста, характеристика його основних економічних та соціальних показників, перелік вільних земельних ділянок, виробничих майданчиків та ін.

Наступного дня учасники форуму мали можливість взяти участь у екскурсійних поїздках підприємствами Калуша або у презентації спеціальної тестової адаптації кооперативної настільної гри «Світ Громад» для формування спільного бачення розвитку міста й ролі кожного мешканця та організацій в реалізації місцевої стратегії.

17.09.2019

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]