ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У Калуші матчем з «Карпатами» та нагородами відзначатимуть 70-річчя команди «Хімік»

Про ці та інші святкові заходи з наголи ювілею футбольної команди «Хімік» йшлося на прес-конференції, яку 10 жовтня провели для представників місцевих засобів масової інформації учасники організаційного комітету з відзначення цієї події.

Тож своїми думками з приводу створення футбольної команди «Хімік» у Калуші, розвитку футболу в місті в цілому із журналістами поділилися голова Калуської міської федерації футболу Євген Геренда, президент ФК «Калуш Андрій Білецький, директор Калуської ДЮСШ Петро Олійник, голова спортивного товариства «Україна» в Калуші Василь Лабик, директор стадіону «Хімік» Володимир Мандрик та начальник управління в справах сім’ї, молоді, фізкультури і спорту Калуської міської ради Михайло Клим.

Зі слів ветерана калуського футболу Василя Лабика присутні на прес-конференції почули про те, чому саме назва «Хімік» мала команда, яка, до речі, проіснувала аж до 1995 року, діставши тоді «Калуш».

– А назвали команду «Хімік», – за словами В. Лабика не випадково. – Адже вже тоді в місті розвивалося хімічне промислове виробництво, тому й надали таку назву.

Євген Геренда в своєму виступі на прес-конференції повідомив присутнім, що з нагоди ювілею команди на стадіоні «Хімік» відбудеться товариський матч між ветеранами футболу Калуша та Львова. В складі обидвох команд будуть добре відомі уболівальникам зі стажем футболісти. За «Карпати», зокрема, зіграють Ігор Кульчицький капітан тої команди, яка в далекому 1969 році виграла Кубок СРСР легендарний Ростислав Поточняк та більш молодші ветерани львівського футболу – Богдан Стропцицький, Любомир Вовчук, уродженець Калуша Олег Гарас та інші. А за команду Калуша на поле вийдуть такі відомі футболісти, як Володимир Мандрик, Андрій Романчук, Любомир Яросевич, Роман Дідошак, Володимир Сидор та інші знайомі калуським шанувальникам футболу ветерани.

Розповідаючи про нинішній стан справ у клубі «Калуш» Андрій Білецький зазначив, що в даний час у його структурі сформовано аж сім команд. Дитячі (U-15 і U-17) беруть участь у всеукраїнській дитячо-юнацькій лізі, а команди U-14, U-16 та U-18 – у дитячо-юнацькій лізі області. Дорослі склади ФК «Калуш» виступають у першій лізі Івано-Франківської області та аматорській лізі України.

Спогадами про виступи за команду «Хімік» поділився на зустрічі із журналістами Володимир Мандрик, а директор ДЮСШ Петро Олійник поінформував про підготовку юних футболістів у їх спортивному закладі.

Представник Калуської міської ради Михайло Клим звернув увагу на те, що не лише футбольним товариським матчем з львівськими «Карпатами», який планується провести 22 жовтня о 14.00 на стадіоні «Хімік», буде відзначено ювілей команди «Хімік». У програмі святкувань передбачена також урочиста частина із церемонією нагородження ветеранів калуського футболу пам’ятними медалями, концерт художніх колективів та виконавців міста, а також святкова вечеря для винуватців торжества.

Підготував Степан Василів.

18.10.2017

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]