ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У домашньому турі команда «Нафтохімік» здобула чотири очки

Минулої неділі, 20 жовтня, в ігровому залі ФСК «Нафтохімік» були зіграні три матчі стартового туру чемпіонату області з волейболу серед чоловічих команд першої ліги сезону 2019-2020 рр. До Калуша приїхали позмагатися вже добре знані на Івано-Франківщині волейбольні колективи «Кутище» з Тлумацького району та «Горіш» з селища Делятин Надвірнянського району.

Номінальні господарі майданчика – волейболісти ФСК «Нафтохімік» у першому матчі порівняно легко перемогли суперників з Тлумаччини з рахунком 3:0 (25:17, 25:13, 25:22). Натомість команда «Кутище» в другому поєдинку здобула два очки, обігравши надзвичайно непоступливий делятинський «Горіш» з рахунком 3:2.

П’ять сетів довелось зіграти між собою і командам «Нафтохімік» та «Горіш», щоб виявити переможця в заключному матчі першого туру в Калуші. Молоді делятинські волейболісти, вигравши перший сет з рахунком 25:22, відчули, що можуть дати бій господарям майданчика, яким, як виявилося в подальшому, не часто вдавалося ефективно блокувати діагональні удари гостей. Також не виходили в калушан останні зручні паси над сіткою під удари високого на зріст новачка команди Артема Сушка та інших гравців передньої лінії, котрі могли результативно завершувати атаки. Щоправда, в другому і четвертому сетах, останні й переможні очки команда «Нафтохімік» здобула завдяки Артемові, котрий був на подачі. У них господарі майданчика обіграли делятинців відповідно з рахунком 25:22 і 25:20, але програли третій сет з рахунком 23:25. Тож доля цього поєдинку вирішилася в п’ятому короткому сеті.

Події в ньому розгорталися з перемінним успіхом, але накінці за нічиєї, коли потрібно було домогтися переваги в два очки, фортуна виявилася на боці гостей. Вони виграли цей сет з рахунком 16:14 та здобули загальну перемогу в матчі з рахунком 3:2. Отож, делятинці «заробили» два очки, а волейбольній команді «Нафтохімік» дісталося одне очко.

Цього ж дня в селі  Рожнів Косівського району, а днем раніше – в місті Бурштині зіграли свої матчі першого туру чемпіонату області з волейболу серед команд першої ліги інші суперники волейболістів ФСК «Нафтохімік». Вони завершились з такими результатами:

ВК «Рожнів» – ВК «Заболотів» (Снятинський р-н) – 2:3,

ВК «Заболотів» – «Ліцей №23» (Ів.-Франківськ) – 3:0,

«Ліцей №23» – ВК «Рожнів» – 0:3,

«Зелені дракони» (Бурштин) – «НТУНГ» (Ів.-Франківськ) – 3:2,

«НТУНГ» – ВК «Марківці» (Тисменицький р-н) – 3:0,

ВК «Марківці» – «Зелені дракони» – 0:3.

Отже, за результатами першого туру жодна з команд не набрала стовідсоткову кількість очок. У лідери вийшли дві команди – «Зелені дракони» і ВК «Заболотів», в яких по 5 очок. На одне очко менше мають в своєму активі три команди – ФСК «Нафтохімік», «НТУНГ» і ВК «Рожнів».

Матчі другого туру чемпіонату області команда «Нафтохімік» проведе 16 листопада в Бурштині. Тут вона зіграє з господарями майданчика – «Зеленими драконами» та командою «Ліцей №23» з обласного центру. Тренер «Нафтохіміка» Любомир Фединяк у поєдинках з цими суперниками вже зможе розраховувати і на допомогу досвідчених волейболістів Олександра Кононенка та Володимира Бербеця, які вирішили все-таки залишитися в команді та були дозаявлені до її складу.

Крім уже згадуваного Артема Сушка зростом понад 2 метри, який займався волейболом на Донеччині, звідки переїхав жити до Калуша, де народився і проживав його батько-волейболіст, до складу команди «Нафтохімік» перед початком нового сезону було запрошено ще шістьох новачків – Миколу Барнича, Богдана Кохана й Назарія Фединяка (всі троє народилися й проживають у Кропивнику), Богдана Барнича з Сівки-Калуської, Дмитра Магерка з Добровлян і Ярослава Малину з Новиці.

Василь ТКАЧУК.

29.10.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]