ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

У чемпіонаті міста лідирує ФК «Нафтохімік»

З метою популяризації футболу та реалізації пілотного проєкту «UEFA GROW” у жовтні цього року в Калуші стартував чемпіонат міста з міні-футболу серед команд підприємств та установ, до організації якого долучилися міська федерація футболу та управління в справах сім’ї, молоді фізичної культури і спорту Калуської міськради.

До участі в змаганнях зголосилися чотири команди з Калуша, зокрема і ФК «Нафтохіміків», до складу якого ввійшли в основному молоді спеціалісти товариства «КАРПАТНАФТОХІМ».

Як повідомив редакції «НК» голова ради молоді цього підприємства, провідний фахівець відділу внутрішнього контролю і тендерних процедур Іван Лазоришин, після першого кола, який завершився у суботу, 9 листопада матчем проти команди «24 ДПРЧ», ФК «Нафтохімік» впевнено лідирує, адже як в останньому, так і в попередніх  поєдинках проти команд Спілки підприємців Калуша та «Євробуд» калуські нафтохіміки здобули перемоги.

Друге коло змагань, що проходять на футбольному майданчику  зі штучним покриттям Калуської ЗОШ №5, розпочнеться у березні 2020 року, після завершеня якого й буде визначений переможець.

А ще Іван Лазоришин від імені всієї команди калуських нафтохіміків висловив подяку керівницву «КАРПАТНАФТОХІМу», яке всіляко сприяло їх участі в змаганнях, зокрема і в придбанні спортивної форми.

15.11.2019

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]