ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Тут турбуються про надійне забезпечення виробництв енергоресурсами

З приходом зими, коли слід бути готовим до значного зниження температури, яка може негативно впливати на роботу технологічного обладнання виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу», завжди приділяється підвищена увага надійному та безперебійному забезпеченню структурних підрозділів підприємства тепловою енергією і природним газом. Також у цей період і цілорічно доводиться повертати по трубопроводах на ДП «Калуська ТЕЦ-Нова» конденсат пари. Всі ці роботи є пріоритетними для колективу цеху парогазопостачання, що входить до складу управління забезпечення виробництв підприємства.

– Зі своїми функціональними завданнями персонал цеху справляється, – наголошує його начальник Олег Савчій. – Наші працівники постійно задіяні в технічному обслуговуванні, ремонті та експлуатації основного й допоміжного обладнання, систематично проводять огляди трубопроводів пари, газу, теплофікаційної води, залізобетонних естакад тепломатеріалопроводів. Також колективом цеху забезпечується часткове відновлення термозахисту трубопроводів та запірної арматури; утримання охоронних зон газопроводів і теплових мереж в належному стані.

– Які ремонтно-відновлювальні роботи були виконані в цеху сторонніми організаціями в ході підготовки до опалювального сезону?

– Відповідно до складених наборів робіт,  графіків їх виконання, згідно з укладеними договорами до ремонтно-відновлювальних та експертних діагностичних робіт були задіяні спеціалісти п’ятьох товариств – «ІЗОЛБУД», «УКРТЕПЛОЗАХИСТ», «НАФТОХІМСПЕЦМОНТАЖ»,  «ДІЕКС ВЕСТ» і «Промтехдіагностика». За короткий період ними було проведено ремонт м’яких покрівель двох газорегуляторних пунктів, відновлення термоізоляції на трубопроводах пари та теплофікаційної води, металевих зв’язків естакади тепломатеріалопроводів від вузла № 19 до вузла №2, експертне обстеження та діагностування трубопроводів пари теплопункту й експертне обстеження підземної ділянки газопроводу «ГРС Калуш 2 – ЕП 250».

Своєю чергою працівниками цеху парогазопостачання було виконано міжсезонне обстеження 7,7 км мереж теплофікаційної води, гідравлічні випробування навесні та восени. Всі виявлені дефекти було вчасно усунуто.

Також в ході ремонтних робіт ми відновили трубопровід теплофікаційної води з заміною ділянок труб різного діаметру – від 108 до 325 мм. Крім того, власними силами було виконано ревізію та перевірку справності роботи запірної арматури (понад 100 шт.) за місцем їх встановлення та відновлено термоізоляцію трубопроводів і дренажних запірних арматур. А працівники ремонтного управління нашого ппПпідприємства провели ревізію, дрібний ремонт та випробовування запірної арматури Ду32 ÷ Ду150 з подальшим її монтажем. Вони ж забезпечили технічне обслуговування теплообмінного устаткування вузла приготування теплофікаційної води та насосного обладнання.

За результатами виконаних заходів структурними підрозділами було складено відповідні акти та поновлено «Паспорти теплових мереж». Тому підготовку до осінньо-зимового періоду 2019-2020 років  парогазопостачального господарства і підприємства в цілому вдалося забезпечити своєчасно. Надіюся, що взимку ми й не матимемо якихось проблем з надійним та безперебійним забезпеченням структурних підрозділів «КАРПАТНАФТОХІМу» тепловою енергією й природним газом.

– Олеже Васильовичу, вам відносно недавно довірили очолити колектив цеху парогазопостачання. Що скажете про нього, чи покладаєтеся на молодих працівників, зацікавлені в омолодженні підрозділу?

– У нас поряд із старшими і досвідченими працівниками в цеху успішно трудяться і молоді, які проходять навчання, підвищення кваліфікації та переймають досвід. Середній вік працівників цеху складає 46 років, тобто колектив є відносно молодим, однак питання кадрів залишається завжди актуальним.

Також хотілося б відзначити те, що інженерно-технічний персонал підрозділу постійно приділяє значну увагу питанням промислової безпеки, охорони праці та екології, намагається виявляти вузькі місця в роботі. В таких випадках оперативно розробляються та вживаються заходи щодо вирішення проблем.

Основними напрямками, на яких зараз зосереджена увага колективу цеху, є раціональне й ефективне використання теплової енергії, удосконалення обліку енергоресурсів, захист будівлі теплопункту від підтоплення в період раптових злив, стан залізобетонних елементів естакад та металоконструкцій тепломатеріалопроводів.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

11.12.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]