ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2023р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало подяку від Головнокомандувача Збройних Сил України за активну громадянську позицію, патріотизм та допомогу Збройним Силам України
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

«Цьогоріч будівлі та об’єкти «КАРПАТНАФТОХІМу» підготовлено до зими краще, ніж будь-коли»

З початку року було виконано значний обсяг робіт з підготовки підприємства до належної роботи в осінньо-зимовому періоді.

Про це наголосив у розмові з журналістом «НК» начальник відділу з ремонту будівель, споруд і промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Володимир Стефанюк.

– Цього року будівлі та об’єкти підприємства підготовлено до зими краще, ніж будь-коли, – зауважує Володимир Васильович. – Загальний обсяг ремонтних робіт, виконаний власними силами нашої ремонтно-будівельної дільниці та працівниками сторонніх організацій, не порівняти з жодним попереднім роком. Він набагато більший.

– Вирішенню яких питань на підприємстві була приділена першочергова увага при його підготовці до роботи взимку?

– Нашим відділом забезпечувалося виконання завдань, що стосувалися різних поточних і капітальних ремонтів будівель, споруд і промислових об’єктів. Основний акцент було зроблено на тому, щоб поліпшити внутрішній та зовнішній стан адміністративно-побутових і виробничих будівель, комфортність умов праці в них, покращити стан внутрішньозаводських доріг і майданчиків, термоізоляції мереж теплопостачання і подачі до приміщень господарської гарячої води, а також провести інші найбільш важливі ремонтні й відновлювальні роботи.

– До виконання яких основних робіт були залучені безпосередньо працівники ремонтно-будівельної дільниці підприємства?

– Практично вони не були задіяні лише до робіт із заміни старих дерев’яних вікон на нові енергоефективні металопластикові віконні блоки. Цим займалися спеціалісти фірми Viknar’off з Тернополя, з якою «КАРПАТНАФТОХІМ» уклав договір про надання таких послуг. Але після них наші ремонтники в подальшому мають відновити і привести до належного вигляду всі віконні відкоси.

Між іншим, цьогоріч у різних приміщеннях підприємства було встановлено понад 500 кв. м металопластикових віконних конструкцій на місці здемонтованих дерев’яних вікон, що прийшли в негідність за довгий час їх експлуатації. Також з цією тернопільською фірмою ще в цьому році планується укласти договір на виготовлення та монтаж 400 кв. м віконних блоків, щоб повністю та частково замінити старі вікна в кількох будівлях на виробництвах «КАРПАТНАФТОХІМу».

Що стосується колективу дільниці, то ним з основних робіт проведено ремонт бетонних доріг і майданчиків на території виробництва ПХВСС і КС та зараз ще дозавершується зароблення вибоїн на двох невеликих ділянках. До кінця листопада це завдання наші ремонтники повинні виконати.

Ремонтом асфальтного покриття доріг на території виробництва етилену і поліетилену займалися працівники ТОВ «ШБУ-77» з Києва. Ними теж тут було виконано чималий обсяг робіт.

Також працівники нашої ремонтно-будівельної дільниці були задіяні до ремонту покрівель. Зокрема ними виконано такі роботи на будівлях ПГВ-31 і ПГВ-32 цеху електропостачання та частково на інших приміщеннях, розташованих на території виробництва ПХВСС і КС.

На складніших об’єктах підприємства, де потрібно було провести капітальний ремонт покрівель та інші додаткові роботи, працювали спеціалісти ПП «ІЗОЛБУД». Загалом власними силами та працівниками цієї сторонньої організації цьогоріч було відремонтовано на будівлях і спорудах понад 4 тис. кв. метрів найбільш проблемних покрівель. Особливо великий обсяг робіт, пов’язаних з ремонтом покрівель, виконано в цехах з виробництва вуглеводнів, хлорвінілу, НіОПСВ, залізничному цеху.

Крім того, силами ремонтно-будівельної дільниці за програмою підготовки підприємства до роботи в осінньо-зимовому періоді проведено чимало ремонтних і загальнобудівельних робіт у приміщеннях різних структурних підрозділів та зовнішніх робіт з ремонту й оновлення фасадів будівель і споруд.

ВасильТКАЧУК.

 

26.11.2021

До уваги споживачів!

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» повідомляє про намір змінити тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення.

Ярема Рудик: «Ми сьогодні робимо все можливе, аби зберегти кістяк колективу»

І хоча нині товариство КАРПАТНАФТОХІМ через запровадження в державі воєнного стану припинило свою виробничу діяльність і його основні установки знаходиться в стані вимушеного простою, воно й надалі залишається визначальним як для міста Калуша, так і економіки Прикарпаття та України загалом. Про те, в чому полягає така значимість підприємства ми ведемо розмову із заступником генерального директора […]