ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Цех з виробництва ПХВСС тимчасово призупинено на плановий ремонт

Відповідно до наказу генерального директора ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Івана Підсадюка, на початку другої декади липня зупинили цех з виробництва поліхлорвінілової смоли суспензійної для проведення планових робіт з ремонту, чистки та ревізії технологічного устаткування й трубопроводів. Цим же наказом керівника підприємства передбачено проведення в період з 10 до 27 липня ремонтних робіт у цеху з виробництва хлорвінілу. Загалом їх заплановано виконати без зупинки цеху.

Відповідальними за організацію безпечного та якісного проведення всіх планових ремонтних робіт призначено начальника виробництва ПХВСС і КС Романа Созанського, головних спеціалістів підприємства – механіка Олександра Бобіва, енергетика Віктора Козира, метролога Андрія Мазура та начальника відділу з ремонту промислових об’єктів Володимира Стефанюка. А загальне керівництво за проведенням ремонту, контроль за виконанням набору робіт згідно із затвердженими графіками та пуском цеху з виробництва ПХВСС покладено на першого заступника генерального директора – головного інженера Василя Оленюка і заступника генерального директора з виробництва Олександра Болецького.

– З першого дня зупинки цеху з виробництва ПХВСС на ремонт у нас на майданчику проводяться щоденні наради під головуванням головного інженера Василя Оленюка, в яких беруть безпосередню участь всі головні спеціалісти підприємства та керівники наших управлінь, служб і сторонніх підрядних організацій, що задіяні до виконання ремонтних робіт, – говорить Роман Созанський. – Зупинили ми цех 10 липня, тобто на день пізніше, ніж було вказано в наказі генерального директора підприємства, оскільки була потреба наробити партію полівінілхлориду суспензійного для відвантаження споживачеві. Відповідно на один день пізніше зміститься термін завершення ремонту та відновлення роботи цеху.

– Про яку дату йдеться?

– Про 19 липня. Саме цього дня всі ремонтні роботи в цеху повинні завершитись і відповідно має розпочатись його пуск.

– Для проведення цього зупинкового ремонту встановлено дуже короткий термін. Вкладетися в нього, щоб виконати всі заплановані роботи?

– Вони проводяться в цілодобовому режимі і наразі (розмова відбувалася 16 липня. – Авт.) відставання від графіка немає.

– Які сторонні організації залучені до ремонту і які основні роботи вони повинні виконати.

– Передусім хочу нагадати, що зараз проводяться ремонтні роботи і в цеху з виробництва хлорвінілу, який не зупинено. Він продовжує працювати, але на малих навантаженнях. Сьогодні повністю зупинені на одну добу стадії піролізу і оксихлорування етилену, щоб провести чистку конденсатора на пропіленовій холодильній станції.

Також у цеху з виробництва хлорвінілу ведуться роботи з регенерації великої печі піролізу і вчора вже підготовлене обладнання цієї системи передано в ремонт спеціалістам ТОВ «НАФТОХІМ СПЕЦМОНТАЖ». Вони і в жовтні минулого року проводили ремонт цієї печі з чисткою теплообмінного обладнання та всієї обв’язки. Величезний обсяг робіт з чистки і ремонту технологічного устаткування, трубопроводів цехів з виробництва хлорвінілу і ПХВСС виконують працівники ремонтного управління нашого підприємства.

Зі сторонніх організацій, крім уже згаданого ТОВ «НАФТОХІМ СПЕЦМОНТАЖ», в ремонтних роботах беруть участь такі фірми, як «Українська будівельна асоціація» (УБА) з Калуша та «Гребінківський машинобудівний завод» (ГМЗ) з Київщини. Зокрема, спеціалісти ГМЗ займаються демонтажем та монтажем запірної арматури, вскриттям теплообмінного обладнання, заміною повітряних секцій холодильного обладнання. Також ними виконуються роботи із заміни деяких ділянок технологічних трубопроводів і паропроводів.

Спеціалісти УБА працюють в цеху з виробництва ПХВСС, де займаються реконструкцією фасувальної лінії, призначеної для завантаження готового продукту в Q-беги, та заміною конденсатора фреонової холодильної станції.

– Скільки загалом працівників підрядних організацій сьогодні трудяться в цехах з виробництва хлорвінілу і ПХВС, допомагаючи вам виконати заплановані обсяги робіт з ремонту, чистки та ревізії технологічного устаткування й трубопроводів?

– Приблизно 60 чоловік. Майже стільки ж працівників ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» трудиться над виконанням цих завдань. Крім того, до ремонтних робіт задіяний технологічний персонал наших цехів. Надіюся, що всі разом ми своєчасно завершимо плановий зупинковий ремонт у цеху з виробництва ПХВСС та відновимо випуск якісного полівінілхлориду суспензійного, на який очікують споживачі як в Україні, так і за межами нашої країни.

Розмову вів Василь ТКАЧУК.

19.07.2019

Понад 70 нафтохіміків склали іспит комісії Держпраці

В умовах карантину відділ роботи з персоналом ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує організовувати проведення дистанційного навчання для працівників підприємства. Зокрема, наприкінці минулого та на початку цього тижня таке навчання із спецдисциплін, підконтрольних Держпраці України, пройшли три групи нафтохіміків. Як повідомила провідний фахівець – керівник групи відділу роботи з персоналом Ірина Білецька, 21 травня Управління Держпраці в Івано-Франківській […]

Як на підприємстві дбають про здоров’я й безпеку працівників

Керівництво «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжує дбати про здоров’я й безпеку працівників підприємства, які в умовах карантину вдень і вночі (змінний персонал. – Авт.) виконують свої обов’язки на виробництвах та в інших структурних підрозділах, відділах і службах товариства. Як повідомив начальник відділу оплати праці та соціальних програм Ігор Мельник, з початку запровадження в Україні обмежувальних заходів у зв’язку […]