ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» ресертифіковано за ISO 14001:2015

Приємна подія сталася днями у ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Підприємство отримало від ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» очікуваний документ – сертифікат про успішне проходження ресертифікаційного аудиту згідно з вимогами міжнародного стандарту ISO 14001:2015 (система екологічного управління. Вимоги та настанови щодо застосування). Його в липні поточного року проводили провідні аудитори цієї відомої міжнародної аудиторської компанії.

Міжнародний стандарт ISO 14001:2015 визначає вимоги до системи екологічного менеджменту, яку ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» використовує для підвищення своєї екологічної дієвості. Цей стандарт призначений для застосування підприємством, яке прагне керувати своїми екологічними зобов’язаннями на систематичній основі, що сприяє екологічному складникові сталого розвитку. Він також допомагає досягати запланованих результатів від функціонування системи екологічного менеджменту, які будуть корисними для довкілля, самого підприємства та зацікавлених сторін.

Варто відзначити, що ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уже впродовж кількох років є сертифікованим за ISO 14001:2015 і ще раз успішно пройшло аудит системи екологічного менеджменту на відповідність цьому міжнародному стандарту. Аудитори ТОВ «Бюро Верітас Сертифікейшн Україна» вкотре засвідчили, що на підприємстві ця система підтримується, є надійною, ефективною, дієвою й такою, що постійно вдосконалюється.

Поліпшенню якості управляння системою екологічного менеджменту в «КАРПАТНАФТОХІМі» найбільше безпосередньо сприяють такі підрозділи, як управління з промислової безпеки, охорони праці та екології, цех аналітичного контролю й інші.

Новий сертифікат ISO 14001:2015, отриманий підприємством за підсумками чергового ресертифікаційного аудиту, за умови постійного належного функціонування системи управління екологічним менеджментом діятиме до 22 липня 2024 року.

Нагадаємо, що в серпні цього року фахівці Бюро Верітас проводили в «КАРПАТНАФТОХІМі» перший наглядовий аудит на відповідність системи менеджменту (управління) якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2015 та другий наглядовий аудит на відповідність системи управління охороною здоров’я та безпекою праці міжнародному стандарту ISO 45001:2018. В ході перевірок вони також переконатися в тому, що і ці впроваджені на підприємстві міжнародні стандарти управління належним чином працюють, підтримуються й постійно поліпшуються.

Василь ТКАЧУК.

На знімку: заступниця начальника відділу промислової безпеки, охорони праці та екології Юлія Бумбу з новим сертифікатом міжнародного стандарту.

21.12.2021

Надійно і в оптимальні терміни нафтохіміки відновили залізничний переїзд

Сніг і мороз не завадили працівникам залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» надійно та в стислі терміни організувати та провести ремонт регульованого двоколійного залізничного переїзду на станції Кропивник, що обслуговується й утримується підприємством. Роботи виконували працівники спеціалізованої підрядної фірми «ТАВРІЯ БУД» з Миколаєва. Спочатку вони це робили на одній колії, а потім на другій, що дозволило не […]

Нафтохіміки подарували місту запальний новорічний концерт

Калуш веселили харизматичний Арсен Мірзоян і колоритна FIINKA 24 грудня у Калуші на головній площі міста відбулося неймовірне новорічне дійство за участю зірок української естради та відомих гуртів, якеий громаді подарувало ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Найперше до присутніх з вітальними словами і новорічними побажаннями звернулися генеральний директор «КАРПАТНАФТОХІМу» Іван Підсадюк та міський голова Андрій Найда. Керівник найпотужнішого […]