ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – потужне підприємство України

Товариство «КАРПАТНАФТОХІМ» – це високорозвинений промисловий комплекс із закритим технологічним циклом. Підприємство є єдиним в Україні виробником такої хімічної і нафтохімічної продукції, як етилен, бензол, фракції С9, каустичної соди, а також поліетилену та полівінілхлориду суспензійного.

Розгалужена мережа автомобільних доріг і залізничних колій, невелика відстань до кордонів з Польщею, Румунією, Угорщиною, Словаччиною, наявність етиленопроводу між підприємством і Тисайським хімічним комбінатом в Угорщині створювало вигідні передумови для інтеграції підприємства в європейську виробничу і торгівельну діяльність.

Саме з цією метою в 2010 і 2011 роках на підприємстві було реалізовано два великих інвестиційних проекти, зокрема збудовано установки хлору і каустичної соди мембранним методом за технологією фірми UHDE (Німеччина), та з виробництва полівінілхлориду суспензійного за технологією теж німецької фірми Vinnolit.

Діюча нині в ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» унікальна технологічна конфігурація дозволяє збалансувати матеріальні та енергетичні потоки щодо переробки вуглеводневої сировини, виробництва етилену та його переробки в полімери – поліетилен та полівінілхлорид суспензійний.

Але в силу різних як об’єктивних, так і суб’єктивних причин у період з жовтня 2012 року по червень 2017 виробництва нашого підприємства не працювали. Хоча його колектив у цей період робив все можливе, аби зберегти в належному стані технологічне обладнання установок з метою його успішного майбутнього пуску.

І надії калуських нафтохіміків, жителів міста Калуша виправдалися у червні 2017 року, коли виробництва  «КАРПАТНАФТОХІМу» після тривалого простою, незважаючи на всі перепони і сумніви, знову запрацювали. Задля цього на законодавчому рівні в Україні було впроваджено світову  практику  оподаткування імпортної нафтохімічної сировини для потреб нашого олефінового виробництва, впроваджено заходи з належного забезпечення підприємства енергоресурсами і в першу чергу від Калуської ТЕЦ.

Пуск виробництв сприяв і поліпшенню ситуації у колективі підприємства, чисельність якого зросла на 680 чоловік і нині становить 2602 працівника. Протягом минулого року заробітна плата працюючих на підприємстві виросла на 52 відсотка. Зростає вона і в 2018 році і нині середня зарплата працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» становить понад 13 тисяч гривень.

Відновлення роботи виробництв «КАРПАТНАФТОХІМу» має позитивне значення для економіки України, Прикарпаття і нашого міста Калуша. За підсумками 2018 року підприємство в цілому сплатить у бюджет всіх рівнів податків та обов’язкових платежів близько 257 млн гривень, з яких близько 150 мільйонів – у бюджет Калуша.

Так, коротко про нинішні будні колективу нашого підприємства. Але, як мовиться, життя не стоїть на місці, що змушує нас шукати нові шляхи поліпшення господарської діяльності та розвитку. І вже в найближчій перспективі на підприємстві планується реалізація нових інвестиційних проектів, що розраховані на більш глибоку переробку сировини та випуск нових видів продукції, які мають нині попит на ринку.

Зокрема, в найближчій перспективі планується будівництво установок з переробки фракції С4 і отримання таких нових продуктів, як 1,3 бутадієн і метилтретбутиловий ефір (МТБЕ), та з виробництва пероксиду водню та окису пропілену. Перспективними і економічно обґрунтованими є для нас ці проекти тому, що для їх виробництва будуть використовуватись фракції піролізу олефінової установки, а обслуговуватимуть їх наші спеціалісти.

25.06.2018

У ТРЕТЬОМУ КВАРТАЛІ 2019 РОКУ УКРАЇНА ОТРИМАЄ ВЛАСНИЙ ОКСИД ПРОПІЛЕНУ

У Західній Україні, на території нафтохімічного заводу «КАРПАТНАФТОХІМ» (м. Калуш), споруджується пілотна установка з виробництва оксиду пропілену потужністю 2700 тонн на рік. Ця установка перероблятиме пропілен власного виробництва. Запуск установки запланований на третій квартал 2019 року. Реалізовується технології епоксидування пропілену перекисом водню. Ця технологія є екологічно безпечною і не має значної кількості побічних продуктів порівняно […]

Nouryon підписали угоду про ліцензування технології CiD Українського виробника ПВХ «КАРПАТНАФТОХІМ»

Nouryon (раніше Akzonobel Specialty Chemicals) сьогодні оголосили, що вони уклали угоду на ліцензування CiD технології для розташованого в Україні виробника ПВХ «КАРПАТНАФТОХІМ». Виробники ПВХ використовують технологію CiD для поліпшення продуктивності реактора при мінімальних  капітальних витратах, повністю використовуючи існуючу охолоджуючу здатність у процесі виробництва ПВХ. ПВХ, що отриманий з допомогою технології CiD, відомий своєю поліпшеною якістю […]