ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» отримало відзнаку «Кращий роботодавець року»

Напередодні Дня підприємця в Івано-Франківську відбулася церемонія нагородження переможців обласного огляду-конкурсу на звання «Кращий роботодавець року» за підсумками діяльності в 2020 році.

Урочистий захід відбувся за участі голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук.

Івано-Франківська обласна соціально-економічна рада визнала переможцем в номінації «Промисловість» ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» (генеральний директор Іван Михайлович Підсадюк), якому присвоєно звання «Кращий роботодавець року».

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» сприяє розвитку регіону та країни, сплачуючи податки, є відповідальним роботодавцем перед суспільством. Підприємство чесно і відкрито веде бізнес, забезпечує зайнятість понад 2500 чол. та завдяки розвитку й інвестиційній політиці створює нові робочі місця, забезпечує офіційне працевлаштування, стабільну виплату заробітної плати з усіма соціальними гарантіями, належні умови охорони праці. Працівники проходять регулярні медичні огляди, отримують добровільне медичне страхування і страхування працездатності, забезпечуються лікувально-профілактичним харчування, службовим транспортом та користуються іншими соціальними благами.

Підприємство активно комунікує зі школярами, студентами і випускниками вузів. У рамках програм «Юний хімік» та «ПЕРСПЕКТИВА» працівники «КАРПАТНАФТОХІМу» постійно діляться досвідом, знаннями і актуальними навичками зі студентами-практикантами. Найбільш здібні й талановиті з них стають частиною команди КНХ. Також підприємство забезпечує фінансування навчання у вузах та надає широкий вибір корпоративних програм навчання і тренінгів, курсів з англійської мови, онлайн-курсів та можливість кар’єрного росту.

Незважаючи на Covid-19 та карантинні обмеження, «КАРПАТНАФТОХІМ» продовжив працювати у звичайному режимі. Безпека персоналу – пріоритет для підприємства. Для цього працівники централізовано забезпечуються засобами захисту: антисептиками, дезінфекторами, масками й рукавичками, введено додаткові автобуси, надається фінансова допомога працівникам у разі захворювання їх або родичів, організовано проведення вакцинації. Підприємство і надалі продовжує виконувати всі заходи безпеки та протидії поширенню вірусу.

На церемонії нагородження відзнаку «Кращий роботодавець року» і Почесну грамоту від Івано-Франківської обласної тристоронньої соціально-економічної ради отримали присутні на цьому заході заступники генерального директора підприємства Ярема Рудик та Марія Савка.

«КАРПАТНАФТОХІМ» і надалі забезпечуватиме розвиток, поліпшуватиме умови праці, стабільну виплату конкурентної заробітної плати та підтримуватиме високі соціальні стандарти для всієї команди підприємства.

Пресслужба ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

13.09.2021

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]