ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» – найбільший донор льодового палацу

Упродовж трьох останніх років льодовий палац «Нафтохімік-Арена», який був споруджений у Калуші за кошти державної програми «Хокей України», функціонує стабільно та без боргів. Така інформація наведена у звіті директора Івано-Франківського обласного КП «Льодова арена» Євгена Геренди про фінансово-господарську діяльність підприємства за 2015-2017 роки. Його оприлюднено на офіційному сайті обласної ради та мають заслухати депутати на одній із найближчих сесій ради.

Нагадаємо, що обласне КП «Льодова арена» було створене на підставі рішення Івано-Франківської облради від 29 листопада 2013 року та є об’єктом спільної власності територіальних громад сіл, селищ і міст області. Восени наступного року керівники цього КП, Івано-Франківської обласної ради і ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» уклали тристоронній договір про безоплатне користування нерухомим майном. Відповідно до цього документа, «КАРПАТНАФТОХІМу» було передано в безоплатне користування трансформаторну електропідстанцію, яка перебувала на балансі КП «Льодова арена». Таким чином нафтохімічне підприємство отримало технічну й юридичну можливість проводити оплати за електроенергію, що споживається льодовим палацом. Відтоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» свої зобов’язання неухильно виконує. А це в найбільшій мірі сприяє КП «Льодова арена» належним чином здійснювати свою фінансово-господарську діяльність і на мати ні дебіторської, ні кредиторської заборгованості.

Як зазначено у звіті Євгена Геренди, вартість місячної потреби в забезпеченні електропостачанням КП «Льодова арена» сягає близько 100 тис. гривень. А за період 2015-2017 рр. ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» фактично оплатило за спожиту льодовим палацом електроенергію майже 4 млн гривень. Ця сума є більшою від усіх доходів і бюджетних дотацій, які отримало за три останніх роки КП «Льодова арена».

Для порівняння, дотація з обласного бюджету на утримання льодового палацу склала: у 2015 р. – 567,8 тис. грн, у 2016 р. – 593,1 тис. грн, у 2017 р. – 821,4 тис. грн., а доходи від послуг, наданих ПК «Льодова арена» за ці три роки, – 1,8 млн грн.

Щоправда, минулого року дирекція льодового палацу, розуміючи, що вартість електроенергії постійно зростає, подбала про те, щоб дещо зменшити витрати ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» на електропостачання цієї спортивної споруди. За рахунок коштів, виділених з обласного бюджету, було проведено заміну засобів освітлення льодової арени на енергозберігаючі світлові прилади.

Василь ГОЛИНСЬКИЙ.

04.06.2018

ВК «Нафтохімік» вийшов у фінал чемпіонату області

Минулих вихідних відбулися матчі четвертого (заключного) туру чемпіонату Івано-Франківської області серед чоловічих команд першої ліги. За їхніми результатами визначилися чотири фіналісти, які продовжать боротьбу за нагороди чемпіонату. Калуська команда «Нафтохімік» свої два останні поєдинки попереднього етапу турніру провела в суботу, 29 лютого, в спорткомплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Тут підопічні Любомира Фединяка […]

Двоє кращих спортсменів-нафтохіміків отримали нагороди

Координаційна рада з питань фізичної культури та спорту міськвиконкому, яка визначила кращих спортсменів і тренерів Калуша за підсумками роботи в 2019 році, запросила всіх номінантів 30 січня на сесію міської ради, де їм були вручені заслужені нагороди. Отримали їх і двоє працівників ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Квіти, грамоти, оригінальні іменні статуетки та грошові премії були вручені провідному […]