ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники

На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк.

Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» розповів заступник генерального директора з управління персоналом та адміністративних питань Ігор Мацьків.

– В усіх підрозділах підприємства, починаючи з березня, систематично проводиться дезінфекція приміщень з використанням як гіпохлориту натрію власного виробництва, так і розчину «Бланідас» та деяких інших засобів, – говоритьє Ігор Михайлович. – Для дезінфекції виробничих і адміністративно-побутових приміщень та інших будівель ми також продовжуємо використовувати переносний електричний туманоутворювач «Туман-Mfurbo». В місцях скупчення працівників, зокрема в санвузлах й інших, залишатимуться й надалі антисептичні засоби.

Продовжуватиме діяти в усіх підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу» масковий режим, а їх працівники систематично з розрахунку по дві захисні маски в день забезпечуватимуться ними. Його також обов’язково дотримуватимуться при проведенні оперативних та інших заходів за участю кількох та більше осіб.

Зважаючи на загострення ситуації із захворюванністю на коронавірус в останні дні, перед керівниками автопідприємств, які задіяні в перевезенні наших працівників на роботу і з роботи, поставлена обов’язкова вимога, аби вони забезпечили дотримання маскового режиму в салонах автобусів.

Що стосується роботи їдалень підприємства, то в їх діяльності не буде послаблення карантинних обмежень. Вони й надалі працюватимуть у режимі приготування обідів на виніс в одноразовому посуді.

Звернутися вчергове хочу до працівників «КАРПАТНАФТОХІМу», які, перебуваючи на робочих місцях, відчули симтоми захворюваності. У разі їх появи слід перш за все повідомити свого безпосереднього керівника та звернутися в медичний пункт підприємства або до свого сімейного лікаря і вже діяти за їх рекомендаціями. В жодному разі не слід нехтувати найменшими проявами захворюваності.

А ще всім працюючим на підприємстві слід пам’ятати про дотримання запроваджених у державі та на Калущині зокрема карантинних обмежень за межами підприємства. Мається на увазі передусім дотримання маскового режиму в громадському автотранспорті, закладах торгівлі, в ході участі в різноманітних заходах, де також слід дотримуватися відповідної дистанції. Адже, як свідчить статистика, забезпечення необхідних санепідеміологічних правил суттєво зменшує ймовірність захворювання на коронавірусну інфекцію.

Підготував Анатолій Гайовий.

05.08.2020

Підприємство допомагає Українській армії та бійцям територіальної оборони

Війна не залишила байдужим жодного українця. Вони долучаються до боротьби з ворогом як безпосередньо у зонах бойових дій, так і на окупованих та неокупованих територіях. Не стоять осторонь від агресивних дій російської армії й колективи промислових підприємств. Серед яких і товариство «КАРПАТНАФТОХІМ». Про те, що робить підприємство та його працівники задля перемоги над ворогом. нам […]

У зв’язку із введенням в Україні воєнного стану з 24 лютого технологічні цехи ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» були планово зупинені

Все обладнання  та комунікації технологічних цехів звільнено від  продуктів, заповнено інертним газом (азотом) та виведено на режим консервації. Обладнання  знаходиться у належному технічному стані.  Системи протипожежного, протиаварійного захисту, раннього виявлення та оповіщення, енергозабезпечення перебувають у справному і робочому  стані.  В структурних підрозділах підприємства  розроблено регламенти,    які передбачають порядок обслуговування технологічних установок у режимі їх консервації. […]