ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Системи теплофікації підприємства до подачі тепла готові

Системи теплофікації підприємства до подачі тепла готові

Всі організаційні та технічні заходи щодо підготовки теплового господарства ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» до роботи в осінньо-зимовому періоді виконані в повному обсязі.

Про це редакції «НК» повідомив начальник управління забезпечення виробництв Володимир Шевчук.

– Ми ще минулого року виконали на теплових мережах дуже багато ремонтних робіт із заміною окремих ділянок трубопроводів, що викликали певні побоювання щодо їх надійної експлуатації під час опалювального періоду, – говорить Володимир Тарасович. – Цьогоріч двічі – навесні та у серпні – проводили гідравлічні випробування систем теплофікації під відповідним тиском. Виявлені пропуски, яких було небагато, ліквідували силами працівників цеху парогазопостачання та обслуговуючого персоналу ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Цього тижня виконали пробне заповнення мереж підігрітою теплофікаційною водою, в результаті чого зайвий раз переконалися, що системи теплофікації підприємства до подачі тепла готові. У виробничих та інших корпусах підприємства воно з’явиться після того, як середньодобова температура повітря упродовж трьох днів поспіль не перевищуватиме 80С і буде прийняте відповідне рішення про початок опалювального сезону в місті Калуші та на нашому підприємстві зокрема.

Відремонтовано майже всі м’які покрівлі

Подбали на підприємстві, готуючи його до роботи в осінньо-зимовому-періоді, і про поліпшення стану будівель та споруд, зменшення втрат тепла в приміщеннях із дерев’яними віконними конструкціями.

– Цього року ми запланували та виконали чималий обсяг робіт з ремонту м’якої, шиферної та черепичної покрівлі, оскільки багато дахів зазнали пошкоджень від частих вітрів, проливних дощів, граду, – говорить начальник управління з ремонту будівель і споруд Юрій Токарук. – Ремонт черепичних і шиферних дахів, яких маємо не так уже багато, а також водостічних труб, їх прочистку від засмічень, перевірку надійного кріплення в основному забезпечили силами наших експлуатаційних служб. А на виконання ремонту м’яких покрівель уклали договір з калуською підрядною організацією – ТОВ «Ізолбуд».

Із загального обсягу майже 4200 кв. м м’яких покрівель на будівлях, спеціалістами вищезгаданого товариства станом на кінець вересня відремонтовано майже 4000 кв. м. Решта робіт буде виконано в першій декаді жовтня.

Так, зокрема, відновлено та відремонтовано покрівлю на чотириповерховій будівлі, де розміщуються лабораторія з обслуговування виробництва ПХВСС і КС та деякі служби підприємства. У залізничному цеху проведено ремонт покрівель на пункті екіпіровки, будівлі локомотивного депо та залізничної станції «Хімік-Новий». І ще ремонтники ТОВ «Ізолбуд» мають привести до ладу м’яку покрівлю насосної станції органічних стоків та промвузла цеху водопостачання та каналізації.

Також у цехах та інших підрозділах «КАРПАТНАФТОХІМу» відремонтовано чимало дерев’яних вікон і замінено їх на металопластикові, щоб зменшити втрати тепла з приміщень. Ці роботи виконали спеціалісти ТОВ «УКРБУДЕНЕРГОЗАХИСТ» з Вінниці. Працівниками Гребінківського машинобудівного заводу і місцевого ТОВ «Колізей-2000» проведено ремонт підземних комунікацій підприємства. Ними лише на водомережах було відремонтовано та замінено майже 1 км трубопроводів.

Крім того, підрядні організації були задіяні до відновлення та ремонту теплової ізоляції в структурних підрозділах підприємства. Термоізоляційні роботи виконувалися спеціалістами фірм «Теплозахист» з Калуша, «УКРБУДЕНЕРГОЗАХИСТ» та «УКРНАФТОГАЗБУД». Також чималий обсяг робіт з ремонту теплоізоляції було виконано працівниками спеціалізованої дільниці ремонтного управління ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Зараз вони на виробництві етилену і поліетилену дозавершують термоізоляцію кіповських приладів та іншого обладнання. Також працівники РУ підприємства спільно з персоналом цехів виробництв етилену і поліетилену та ПХВСС і КС беруть активну участь у підготовці машин, механізмів іншого технологічного обладнання до роботи в умовах понижених температур, промиванні устаткування і трубопроводів тепломереж, центральних теплових пунктів систем теплопостачання тощо.

Василь ТКАЧУК.

10.10.2019

А за родинним столом вони всі стають залізничниками

На моє прохання про зустріч із такою родиною, де професія залізничника передається з покоління в покоління, начальник залізничного цеху ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Микола Хома щиро усміхнувся: «Знаєте, ваші слова змусили мене задуматися, адже сьогодні таких трудових династій у нас близько десяти. І всі вони заслуговують на те, аби про них дізналися читачі зі шпальт газети. Так, […]

Головами екзаменаційних комісій у коледжі були спеціалісти ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ»

По-справжньому гарячий період після посиленого карантинного режиму переживав нещодавно колектив Калуського політехнічного коледжу. Спочатку студенти-випускники відділення «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» захищали свої реальні дипломні проєкти, а вже минулого тижня разом із випускниками інших п’яти спеціальностей вони складали державний іспит. – Хочу з цього приводу сказати, – розповідає директор навчального закладу Петро Гринькевич, – що захист […]