ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Свято футболу вдалося,

На перехідний Кубок молодих спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» виборола команда «Рятувальник-24»

7 липня на стадіоні в селі Вістова відбувся турнір з міні-футболу на Кубок «Молодих спеціалістів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», в якому взяли участь чотири збірні із підрозділів нафтохімічного підприємства: «Управління-Плюс», «Управа-13», «ЕП-250», «ПХВС-КС» і команда з ДПРЧ-24, яка забезпечує охорону його об’єктів, – «Рятувальник-24».

На відкритті турніру його учасників та вболівальників привітала радник голови Наглядової ради ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Світлана Есауленко.

– І хоча вболівальники твердо знають, що футбольний матч має відбутися за будь-якої погоди, – відзначила в своєму виступі Світлана Геннадіївна, – але сьогоднішній сонячний день сприяє цьому футбольному святу, зініційованому Радою молоді ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» і проведення якого підтримали керівництво та Наглядова рада підприємства.

Слід також відзначити, що сьогодні кадрова політика «КАРПАТНАФТОХІМу» спрямована на залучення в трудові колективи молодих професіоналів, а також сприяє їх професійному та фізичному розвитку. Тож бажаю всім командам удачі, хорошого футболу та перемог.

Про те, що боротьба на турнірі, який проходив за коловою системою, де кожній із команд довелося зіграти по чотири матчі, буде безкомпромісною, засвідчив перший поєдинок, в якому зустрілися «Рятувальник-24» та «Управа-13».

Добре зіграній і досвідченій команді із пожежно-рятувальної частини протидіяли молоді спеціалісти із управління підприємства. Професіоналізму своїх опонентів вони протиставили велике бажання боротися за м’яч на кожному клаптику футбольного поля, що в певні моменти гри давало результат. Але, як мовиться, досвід і майстерність взяли верх – «Рятувальник-24» переміг з рахунком 7:2.

Не менш цікавим та напруженим був двобій між ще однією управлінською командою «Управління-Плюс» та збірною «ЕП-250». Особливість цього матчу полягала в тому, що в складі першої команди був заступник генерального директора із комерційних питань Юрій Тодоров, а іншої – заступник начальника виробництва етилену і поліетилену Ярослав Шепіда. Оцінюючи цю гру, скажемо так, що на футбольному полі була цікава та запекла боротьба. Рахунок цього матчу 5:3 на користь виробничників.

Варто зауважити, що обидві команди з управління підприємства з кожним матчем додавали як в організації гри, так і результативності, що в кінцевому результаті дозволило їм посісти відповідно друге («Управа-13») і четверте місця («Управління-Плюс»). Особливо порадувала глядачів гра таких футболістів, як Ярослава Черних (начальник відділу внутрішнього контролю), який в цілому провів у ворота суперників чотири м’ячі, та провідного фахівця відділу митного оформлення та поставок піролізної сировини Романа Хомича.

Що стосується переможця турніру, то команда пожежно-рятувальної частини і в останньому матчі проти збірної «ЕП-250», як і в трьох попередніх поєдинках, здобула впевнену перемогу з рахунком 3:0 і стала чемпіоном турніру.

На його урочисте закриття і вручення грамот, премій та перехідного Кубка переможця прибув генеральний директор товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Вітаючи учасників молодіжного турніру, він зазначив:

«Найперше хочу привітати із цим футбольним святом як гравців команд, так і вболівальників, його організаторів. Сьогодні започаткована дуже добра і корисна справа, а тому вважаю за потрібне, аби вона була продовжена й турнір став уже традиційним».

Підсумовуючи результати турніру, заступник голови Ради молоді «КАРПАТНАФТОХІМу» Володимир Вінтонів наголосив, що Кубок, здобутий цього року командою «Рятувальник-24», є перехідним і вже в наступному його володарем може стати інша команда молодих спеціалістів або ж нинішній переможець підтвердить свій статус черговою звитягою.

– Думаю, – зазначив один з організаторів футбольного свята, – що започаткований турнір сприятиме розвитку футболу серед молоді підприємства і, що найбільш важливо, налагодженню зв’язків між  підрозділами та зміцненню командного духу.

Анатолій ГАЙОВИЙ.

10.07.2019

ПОРЯДОК проведення конкурсу на вибір суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг по обов’язковому аудиту фінансової звітності ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТНАФТОХІМ»

ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” оголошує про проведення конкурсу з відбору суб”єкта аудиторської діяльності у відповідності до затвердженого Порядку       1. Інформація про об’єкт аудиту Повне найменування: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КАРПАТНАФТОХІМ». Скорочене найменування: ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ». Код згідно ЄДРЮОФОПГФ – 33129683. Індивідуальний податковий номер у реєстрі платників податку на додану вартість – 331296809062. Місцезнаходження: вул. Промислова, […]

Калуські нафтохіміки успішно впровадили систему обліку підакцизних товарів, яка не має аналогів в Україні

Спеціалісти товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» нещодавно виконали значний обсяг робіт з впровадження  проєкту з облаштування акцизних складів. Журналіст «НК» зустрівся і поспілкувася з цього приводу із головним метрологом підприємства  Андрієм МАЗУРОМ та поцікавився у нього, на якому етапі знаходиться його реалізація. – Почну з того, – розповідає Андрій Романович, – що ще два роки тому спеціалістами різних […]