ВІДЗНАКИ ТОВАРИСТВА
2018р. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" – переможець конкурсу серед підприємств хімічної і нафтохімічної галузей промисловості України
2011. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" - переможець конкурсу на кращі будівлі і споруди України, збудовані і прийняті в експлуатацію в 2010 році за спорудження ВИРОБНИЦТВА ПОЛІВІНІЛХЛОРИДУ СУСПЕНЗІЙНОГО.
2007. ТОВ "КАРПАТНАФТОХІМ" отримало іменний диплом на право використання фірмового знаку учасника рейтингу компанії "Гвардія".
2007. ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ” стало переможцем Всеукраїнського конкурсу якості продукції „100 кращих товарів України” в номінації „Продукція виробничо-технічного призначення”, організованому Державним комітетом України з питань технічного регулювання та споживчої політики. Рідкий аргон високої чистоти, що виробляється в „КАРПАТНАФТОХІМі”, визнано найкращим в Україні серед товарів виробничо-технічного призначення.
2006-2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець конкурсу "100 кращих товарів".
Травень 2007. ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” - переможець у першому Всеукраїнському конкурсі підприємств у сфері зовнішньоекономічної діяльності “Європейський вибір”.
Жовтень 2006. ЗАТ “ЛУКОР” та ТОВ “КАРПАТНАФТОХІМ” визнано кращими підприємствами в рамках загальноукраїнського проекту “Хімічна та нафтохімічна промисловість України”.
Червень 2006. Всеукраїнський конкурс якості продукції (товарів, робіт, послуг) „100 кращих товарів України” продукт виробництва „Поліолефін” ТОВ „КАРПАТНАФТОХІМ”, поліетилен марки НХF 4810Н визнав одним з найкращих видів продукції в номінації „Товари виробничо-технічного призначення”
Квітень 2006. Золота медаль якості "Вища проба" за впровадження на підприємстві сучасних технологій та випуск високоякісного і конкурентоспроможного на ринку поліетилену.

Свята наближаються

Діти нафтохіміків отримають подарунки до Святого Миколая і новорічні

Про те, як цього року святкуватимуть новорічні свята у колективі товариства «КАРПАТНАФТОХІМ», журналіст «НК» поцікавився у начальника відділу заробітної плати та соціальних програм підприємства Ігоря Мельника.

– Почну з того, – розповідає Ігор Ярославович,  – що найбільша увага у ході підготовки до зустрічі новорічно-різдвяних свят була приділена дітям наших працівників. Бо, як мовиться, закупити солодкі подарунки – то одне, але щоб вони були смачними, вже зовсім інше. У результаті ми переглянули та проаналізували близько десяти пропозицій від різних виробників солодощів і вирішили на цього разу організувати для наших діток збірний подарунок від різних фірм з їх виробництва.

Тож з нагоди свята Миколая такі подарунки вагою один кілограм отримають всі діти працівників «КАРПАТНАФТОХІМу» віком до 15 років. А ще на більшість із них очікує участь у новорічних ранках, які проходитимуть 25 грудня у ПК «Мінерал» об 11.00 та 13.00. Запрошення на ці святкові новорічні дійства вже підготовлені й їх отримають батьки дітей віком від 3 до 10 років. А ще на малюків під час новорічних ранків очікуватиме солодкий сюрприз.

Новорічні подарунки від нашого підприємства отримають також учні Калуських спеціалізованих шкіл-інтернатів для глухих та слабочуючих дітей, а також діти працівників 24 ДПРЧ з охорони об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ».

Що стосується новорічних вечорів для працівників структурних підрозділів підприємства, то, на жаль, через ведення ремонтних робіт у фойє ПК «Юність», де вони організовувалися у попередні два роки, їх для усіх працюючих цього року не буде. Доведеться на цього разу обмежитися одним новорічним святом для представників усіх трудових колективів підприємства, яке відбудеться 21 грудня о 16.00 в ПК «Мінерал».

Альтернативи приміщенню ПК «Юність», де можуть одночасно відпочити та розважитися близько 600 осіб, у Калуші немає.

Записав Анатолій ГАЙОВИЙ.

12.12.2019

Ситуація із захворюваністю на COVID-19 на Прикарпатті й у Калуші змушує бути пильними

До цього закликають працівників товариства «КАРПАТНАФТОХІМ» його керівники На важливості дотримання усіх запроваджених карантинних вимог наголошував 28 липня на селекторній оперативній нараді за участю керівників виробництв, управлінь, служб та відділів підприємтва генеральний директор ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ» Іван Підсадюк. Більш детально про те, які заходи з метою запобігання поширення інфекції вживаються й надалі на підприємстві, журналісту «НК» […]

Нафтохіміки підвищували навики із гасіння пожеж вогнегасниками

24 липня на території Державної пожежно-рятувальної частини №24 (ДПРЧ-24)  та газорятувальної служби (ГРС), які займаються охоронною промислових об’єктів ТОВ «КАРПАТНАФТОХІМ», працівниками управління промислової безпеки, охорони праці та екології підприємства були організовані практичні навчання із застосування вогнегасників під час гасіння пожежі. Як повідомив редакції «НК» провідний фахівець з техногенної безпеки управління промбезпеки, охорони праці та екології […]